...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Mācību projekts „Skolas, pašvaldības un uzņēmumu ilgtspējīgas sadarbības modelis karjeras attīstības atbalstam”

Publicēja 2013. gada 10. nov. 23:42Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2013. gada 10. nov. 23:57 ]
   
   
   Mācību projekta „Skolas, pašvaldības un uzņēmumu ilgtspējīgas sadarbības modelis karjeras attīstības atbalstam” jauniešu darba grupa pateicas visiem skolasbiedriem par dalību skolas foajē rīkotajā zibakcijā un akcijā „Tīra skola”.  Milzīgs paldies tiem skolēniem, kas atbalstīja 10.a klases iniciatīvu un atnesa produktus maznodrošinātiem cilvēkiem. Mums ir liels prieks par Jūsu atbalstu un palīdzību. 


    Mācību projekta „Skolas, pašvaldības un uzņēmumu ilgtspējīgas sadarbības modelis karjeras attīstības atbalstam” ietvaros norisinājās tikšanās ar Tatjanu Kozačuku, Krāslavas novada tūrisma informācijas centra vadītāju, Latgales plānošanas reģiona  Plānošanas un ieviešanas nodaļas projektu vadītāju.

     Mēs ar lielu interesi noklausījāmies Tatjanas stāstījumu par skolas un studiju gadiem, par darba gaitu sākumu dzimtajā pilsētā. “Nevajag meklēt laimi svešumā, jācenšas padarīt dzīvi labāku tur, kur ir tavas dzimtās mājas”, tas ir viens no Tatjanas dzīves principiem. Viņa prot izvirzīt mērķi un prot to sasniegt.

      Mēs uzzinājām par tiem projektiem tūrisma jomā, kuri tiek realizēti Latgales reģionā, kā arī kaimiņu zemēs -Lietuvā, Baltkrievijā. Bijām patīkami pārsteigti par to, ka Krāslavas novadu apmeklē arvien vairāk tūristu no Krievijas, Vācijas, Francijas. Stāstot par Krāslavu un tās ļaudīm, Tatjana neslēpj patiesas jūtas – viņa mīl savu pilsētu, mīl savu darbu un ir lepna par to, ka Krāslavā dzīvo viesmīlīgi, sirsnīgi cilvēki.

   Lūk, dažas atsauksmes no mācību projekta dalībnieku Dubultajām dienasgrāmatām.

  Nikola: “  Cik svarīgi ir mīlēt savu darbu! Pastāvīgi  esot darbībā, iespējams mainīt situāciju. ”

  Vadims: “Es sapratu, ka atrast labu darbu var arī Latvijā.”

Aigars: “ Gribētos biežāk klausīties tik interesantus stāstījumus. Es pat nezināju , ka mūsu reģions ir tik populārs tūristu vidū. Liels prieks par to.”

Ligita: “Jāīsteno savi sapņi, jāpārvar šķēršļi. Es aizdomājos par to, ka katra cilvēka devums var pārvērst pilsētu un padarīt to skaistāku.”

Marita: “ Krāslava attīstās, un var cerēt, ka tā kļūs vēl pievilcīgāka”.

Rita: “Man ļoti patika šī tikšanās, var teikt, ka tā pat iedvesmoja. Tatjana stāstīja par savu dzīves un darba pieredzi patiesi un sirsnīgi.’’

                                        Diāna Bulavska, projekta dalībniece

 
Comments