...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Matemātikas nedēļa sākumskolā

Publicēja 2018. gada 29. janv. 00:52Varaviksne Skola
 
 „Matemātika ir tik nopietns priekšmets, ka nevajadzētu palaist garām izdevību padarīt to mazliet saistošāku.” /Blēzs Paskāls/
   No 15. līdz 19. janvārim Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sākumklasēs notika Matemātikas nedēļa.
   Matemātikas nedēļa tika organizēta, lai attīstītu skolēnu pētniecisko interesi, viņu individuālās, radošās un intelektuālās spējas.
   Matemātika ir eksakts mācību priekšmets, kas prasa koncentrēšanās prasmi, pacietību un uzmanību. Un priecē tas fakts, ka matemātika ir viens no iecienītākajiem mācību priekšmetiem sākumskolā. Matemātikas nedēļā, kas norisinājās sākumskolā, skolēni un viņu skolotāji darbojās atraktīvi un lietderīgi.
   Visi bērni aktīvi piedalījās Matemātikas nedēļas pasākumos. Skolēniem bija piedāvāta iespēja izmēģināt sevi dažādās lomās un tēlos un pārbaudīt savus spēkus daudzveidīgās aktivitātēs. Sākumklašu audzēkņi piedalījās konkursā „Zīmējumi no skaitļiem un ģeometriskajām figūrām”, risināja jautrus teksta uzdevumus, minēja matemātiskās mīklas, atšifrēja rēbusus, tika galā ar āķīgiem uzdevumiem. 4. klašu skolēni pirmo reizi darbojās korespondentu lomā: organizēja aptauju un apkopoja informāciju par to, kas visvairāk patika sākumskolas bērniem un palika viņu atmiņā.
   1. - 4. kl. skolēniem tika organizēta olimpiāde matemātikā. Par uzvarētājiem tika atzīti: 1. kl. skolēni - Aleksandra Andruškeviča (1. v.), Anastasija Bogdanoviča (2.v.), Viktorija Dimbovska (2.v.); 2. kl. skolēni - Aleksandra Terehova (2. v.), Edvīns Mažuta (2. v.), Tomass Bergs (3. v.), Iļja Timofejevs (3. v.); 3. kl. skolēni - Arīna Dembovska (1. v.), Ratmirs Duškins (1. v.), Nika Nipāne (2. v.), Ksenija Čursina (3. v.), Renāts Medziņš (3. v.), Vlada Mančinska (3. v.), Karīna Liņķe (3. v.), Egor Khalizev (3. v.); 4. kl. skolēni - Rihards Sorogovecs (2. v.), Elizabeta Vorožcova (2. v.), Nikola Stepaņenko (3. v.), Ksenija Minkeviča (3. v.), Daniella Nemiro (3. v.), Kevins Narkeļūns (3. v.).
   Labākie matemātiķi apbalvoti ar diplomiem un pateicībām.
   Novēlam visiem skolēniem daudz panākumu, apgūstot šo svarīgo un interesanto mācību priekšmetu - matemātiku!
   Liels paldies visiem sākumklašu skolotājiem par aktīvu dalību un skolēnu atbalstu! 
Tatjana Markušenoka, Natālija Rusova, Valentīna Sadovska, Matemātikas nedēļas organizatores, 4. kl. skolotājas
Comments