...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Mazpulcēni prezentē savus projektus Latvijas Mazpulku rudens forumā Nautrēnos

Publicēja 2018. gada 4. nov. 10:16Varaviksne Skola
   
  Sestdien, 20.oktobrī, Nautrēnu vidusskolā norisinājās rudens projektu forums, kura laikā mazpulcēni iepazīstināja ar savu veikumu šajā gadā. Piedalījās 26 mazpulki no Latgales un Zemgales novadiem. Kopā 140 mazpulcēni, viņu vadītājas un pasākuma organizētāji. Ceļteka mazpulku pārstāvēja 3 mazpulcēni.
  Projektu foruma ietvaros notika mazpulcēnu lauku labumu tirdziņš un mazpulcēnu paveikto projektu prezentācijas. Mazpulcēnu tirdziņā varēja iegādāties visdažādākos produktus, kā piemēram: sīpolus Latvijas karoga krāsās, saldumus, ievārījumus, sieru, tējas, garšaugus, sezonālos augļus un dārzeņus. Diāna Širokiha ari veiksmīgi tirgoja savu produkciju , kuru izaudzēja un izgatavoja pati.
   Forumu mērķis ir apzināt aktīvākos biedrības „Latvijas Mazpulki” biedrus, novērtēt un sniegt atzinību mazpulcēnu veiktajam darbam mazpulcēnu projektu ietvaros. Mazpulcēni šogad prezentē savus projektus šādās jomās – "Sīpoli Latvijas karoga krāsās", "Mazpulcēnu - trušmīļu skola", "Latviešu karavīrs laikmetu griežos", "Kartupeļi - otrā maize", "Pavairosim lauka tomātus", kā arī citās dārzkopības, rokdarbu, vides un novadpētniecības jomās.
   Foruma gaitā mazpulcēni tika sadalīti pa grupām, devās prezentēt savus projektus vērtētājiem un ekspertiem. Projektus vērtēja Latvijas Mazpulku brīvprātīgie, mazpulku vadītāji un eksperti. Pēc projektu prezentācijām, mazpulcēni piedalījās nodarbībās ”Lecam pa vecam, lecam pa jaunam.”
   Pasākums noslēdzās ar labāko projektu apbalvošanu. Guntis Ungurs saņēma atzinību par projektu "Kartupeļi - otrā maize". Mazpulcēni –Diāna Širokiha un Ligita Petkeviča veiksmīgi un ar lielu pārliecību aizstāvēja savus projektus. 


Mazpulku vadītāja I. Solima
Comments