...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Mazpulku XXIV sporta spēles “Zaļais starts” Daugmale, 2019. gada 3. maijā

Publicēja 2019. gada 9. maijs 02:23Varaviksne Skola
   Piektdien, 3. maijā, Daugmales pamatskolā notika gadskārtējās Latvijas Mazpulku sporta spēles “Zaļais starts!”, kurās piedalījās arī Krāslava novada mazpulcēni. Krāslavas Varavīksnes mazpulkos pārstāvēja četras skolnieces no 8.a. klases: Ligita Petkeviča, Samanta Rukmane, Santa Rukmāne un Linda Neverovska. Pasākuma mērķis ir popularizēt sportiska un videi draudzīga dzīvesveida tradīcijas lauku jauniešu vidū, piedāvājot sportiskas un aizraujošas, veselību veicinošas un izzinošas sacensības.
   Kā jau katru gadu, arī šajās sporta spēlēs dalībniekiem tika piedāvāta iespēja piedalīties gan komandu disciplīnās, gan arī individuālajās disciplīnās.
   Sporta spēles iesākās ar gājienu no Daugmales Multifunkcionālā centra līdz Daugmales pamatskolai, kas bija spēļu atklāšanas vieta. Sporta spēļu laikā dalībniekus pārsteidza dažādi šķēršļi, kā, piemēram, mainīgie laikapstākļi. Spēļu laikā krita sniegs, lija lietus un dauzījās krusa, tomēr dalībnieki nezaudēja savu modrību, pat aukstums nespēja dalībniekus atraut no disciplīnu pildīšanas kopā ar savām komandām. Komanda saņēma pateicību. Paldies mazpulcēniem par saliedētību, mērķtiecību, cīņas sparu un izturību! 

YouTube video


I.Solima
Comments