...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Mēs spēlējam skolu

Publicēja 2013. gada 3. jūn. 02:33Varaviksne Skola
Mācīšanās 1. klasē ir ļoti nopietna lieta. Bet mūsdienu bērniem nav grūti, tāpēc ka divgadīga sagatavošana mācībām skolā jau sen ir obligāta. Tā dod iespēju pilnvērtīgi sagatavoties visam skolas grūtībām.

Krāslavas Varavīksnes vidusskolas pirmsskolas sagatavošanās grupas strādā jau desmit gadus. Pa šo laiku mēs uzkrājām lielu darba pieredzi. Mūsu pirmsskolas skolotāji aktīvi sadarbojas ar skolas psihologiem, logopēdiem, priekšmetu skolotajiem, sākumskolas skolotājiem. Tas palīdz mums plānot savu darbu atbilstoši bilingvālo mācību prasībām Krāslavas Varavīksnes vidusskolā.

Pirmsskolas sagatavošanas grupas atrodas sākumskolas ēkā. Mūsu darba diena sakas plkst. 7.30. Vecāki var neuztraukties par saviem bērniem visu darba dienu. Ēdina bērnus trīs reizes, un dienas miegs viņiem arī ir nodrošināts. Tiek organizētas rotaļnodarbības, mūzikas, latviešu un angļu valodas nodarbības, dejas, sports.

Pirmsskolā nav stundu, tā kā skolā. Mums ir rotaļnodarbības. Mēs katru dienu spēlējam skolu. Šī aizraujošā spēle palīdz mums sagatavoties uztvert visas skolas gudrības.

Spēlējot skolu, mēs mācāmies lasīt, rakstīt, skaitīt, rēķināt, arī domāt un radīt, organizēt un izvērtēt savu darbību, darboties patstāvīgi un sadarbībā ar citiem bērniem.

Mācīšanai ir jābūt mūsdienīgai. Mēs radoši izmantojam interaktīvo tāfeli mācību procesā. Tas padara mācības interesantas un aizraujošas.

Mums ir savas tradīcijas: rudens ražas svētki, vecāku dienas, Ziemassvētku radošā darbnīca, daiļlasīšanas svētki, Lieldienu rotaļas, Māmiņu svētki. Katru mācību gadu galvenais pasākums – ģimeņu festivāls „Talantu pavasara varavīksne”.

Var daudz stāstīt par mūsu interesantu skolas dzīvi, bet visi zina, ka ir labāk, lai redzētu vienu reizi, nekā dzirdēt simts reizes. Ja jūsu ģimenē ir 5-6 gadīgie bērni, nāciet pie mums ciemos, lai vairāk uzzinātu par sagatavošanās grupu darbu. Laipni lūdzam Varavīksnes skolā!

                                                                                      Olga Dalecka, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas pirmsskolas skolotāja
Comments