...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

MĒS VISI EIROPIEŠI!

Publicēja 2014. gada 29. apr. 00:35Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2014. gada 14. maijs 01:53 ]
  Aicinām visus interesentus piedalīties  konkursā "Iepazīsim  eiropiešus !"

Ja ir jautājumi, gaidām Jūs  106. un  412. kab.

                                                                      Skolotājas   J.Kļimova un V.Purpiša

  2004.gada 1.maijā Latvija ar vēl citām 9 Eiropas valstīm iestājās Eiropas Savienībā. Šis bija ļoti nozīmīgs solis Latvijas ārpolitikā. Šos 10 gadus kā ES dalībvalstij klājās dažādi – tika piedzīvoti gan grūtāki brīži un momenti, taču kopumā ikvienam jāatzīst, ka šis laiks katram latvietim deva iespēju paplašināt savu redzesloku, iepazīt citu dalībvalstu kultūru un skaistumu. Šie 10 gadi mūsu nelielajai valstij bija iespēju un pieredzes pilni. Un ikvienam Latvijas iedzīvotājam radās iespēja parādīt sevi ne tikai pagasta, pilsētas vai pat visas valsts ietvaros, bet radās iespēja nest savu prasmi un vārdu visā Eiropā.

  Viss ir relatīvi vienkārši – svarīgākais ikvienā sabiedrībā ir personība un Eiropas Savienībā svarīgākie ir cilvēki. Cilvēki, kuru vārds izskan un ir visiem labi zināms, cilvēki, kurus pazīst pēc viņu darbiem, cilvēki, kuri vienkārši vēlas dzīvot un darīt to, ko mīl, cilvēki, kuriem svarīgākā ir ģimene, cilvēki, kuri rūpējas par dabu – mēs esam tik dažādi un ar dažādiem mērķiem, bet nenoliedzami – mēs visi esam ar kaut kādu sūtību un sapni.

  Tieši tāpēc KCB ir nolēmusi pievērsties konkrētai ES valstu sabiedrības daļai un radīt izstādi”MĒS VISI EIROPIEŠI” par cilvēkiem, ar kuriem mēs lepojamies vai kuru vārdi ir izskanējuši ikvienā dalībvalstī. Mēs vēlamies akcentēt leģendas un darbus, kurus tie ir veikuši. Mēs vēlamies, lai ikviens, iepazīstot šīs personības un leģendas mūsu KCB rīkotajā izstādē saprot, ka visi lielie cilvēki kādreiz ir bijuši mazi. Darbs un mērķtiecība mūs padara par personībām. Tā būs izstāde iedvesmai, intelektam, interesei un ticībai sev! Izstāde būs skatāma no 25.04.2014

 Mīļi gaidīti ciemos!

 Svetlana Ļaksa-Timinska

ESIP koordinatore

Konkursa uzdevumi

Ātrāko un pareizo atbilžu autorus gaida balvas!

Atbildes var iesūtīt : kraslbibl@apollo.lv

Atbildes gaidām līdz 05.05.2014

 

Vai nodod Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā

Dīķu 5;Krāslava PALDIES VISIEM DALĪBNIEKIEM un SKOLOTĀJIEM, kuri palīdzēja saviem audzēkņiem piedalīties konkursā”IEPAZĪSIM EIROPIEŠUS”.

1. JOLANTA NARTIŠA

2. ALEKSANDRS KRIVENKOVS

3. VALĒRIJA SUHANOVA

4. DANIELS DUKAĻSKIS

5. JĀNIS KUKLIS

6. PĀVILS BABINS

Comments