...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Mums patika pavadīt laiku bērnu nometnē

Publicēja 2014. gada 11. sept. 22:39Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2014. gada 19. sept. 02:15 ]

     8.,9.,10. septembrī seši 5.c klases skolēni un  seši 6.c klases skolēni piedalījās Krāslavas, Dagdas, Aglonas novadu Sarkanā Krusta komitejas un Norvēģijas Sarkanā Krusta komitejas organizētajā nometnē “Mēs visi esam dažādi, mēs visi esam vienādi”.

      Skolēni aktīvi darbojās  radošajā darbnīcā SIZIK un radošajā darbnīcā “Draudzības pīnītes un dāvanu kastītes pagatavošana”, mācījās sniegt pirmo palīdzību, piedalījās jautrajās stafetēs. Notika arī saistošas sarunas par dažādu kultūru mijiedarbību, skolēni apguva sevis prezentēšanas prasmes  un iesaistījās starpkultūru dialogā .

       Visi ir ļoti apmierināti un priecīgi , jo nometnē pavadītais laiks bija aizraujošs un piepildīts, skolēni varēja gan  radoši pastrādāt , gan aktīvi atpūsties, paēst garšīgas brokastis, pusdienas un launagu, labāk iepazīt savus klasesbiedrus , sadraudzēties ar citiem vienaudžiem un saņemt dāvanas un apliecinājumu par piedalīšanos. Mēs visi esam ļoti pateicīgi Sarkanā Krusta organizācijas darbiniekiem par mums piedāvāto iespēju.

                                                                                                   5.c, 6.c klases dalībnieki

Foto_Nometne_


Comments