...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Nakts skolā, dzimtā novada noslēpumi, lauku sēta...

Publicēja 2018. gada 5. jūn. 23:52Varaviksne Skola

    

Mācību gads tuvojās noslēgumam. Ierasto stundu vietā mūs sagaidīja aizraujošas aktivitātes. 24. maijā mēs otro reizi šajā semestrī rīkojām klases saliedēšanas pasākumu „Nakts skolā”. Mēs papildinājām ar jaunām fotogrāfijām prezentāciju „Skaistākie mirkļi”, kā arī veidojām pavasara sezonas raidījumu „Varavīksnes ziņas no 5.a”. Nakts pagāja ātri, jo skatījāmies filmu „Trīs rieksti Pelnrušķītei”, dziedājām, spēlējām, daudz sarunājāmies un dzērām tēju. Sešos no rīta aizgājām uz skolas stadionu un skrējām divus apļus, lai justos možākiem.
   25.maijā mēs devāmies uz Krāslavas novada centrālo bibliotēku, kur mūs sagaidīja interesanta aktivitāte. Mēs sadalījāmies divās komandās un piedalījāmies spēlē – viktorīnā „Krāslavas novads Latvijas valsts 100 gadu vainaga pinumā”. Katra komanda atbildēja uz 25 jautājumiem par mūsu novada vēsturi, ievērojamām vietām, izcilām personībām. Protams, šajā pasākumā mēs uzzinājām daudz jaunas informācijas par savu novadu. Paldies Viktorijai Urbanovičai un novadpētniecības pulciņa dalībniekiem par interaktīvu spēli.

   30. maijā apmeklējām Andrupenes lauku sētu. Tur mūs sagaidīja plaša programma: iepazīšanās ar 20.gadsimta sākuma Latgales lauku sadzīvi un darbošanās dažādās radošajās darbnīcās. Mēs kūlām sviestu, cepām maizi, veidojām no māla podiņus un svilpauniekus, pastaigājāmies pa purva taku, šūpojāmies, mācījāmies staigāt ar koka kājām. Laiks mūs lutināja, saule sildīja un ļāva izbaudīt šo jauko pasākumu.
   31.maija vakarā kopā ar vecākiem sapulcējāmies mūsu klases kabinetā un apkopojām šī mācību gada darba rezultātus un saņēmām liecības. Paldies mūsu vecākiem par to, ka viņi bija kopā ar mums daudzos pasākumos – palīdzēja un atbalstīja.
   Mēs sakām paldies arī visiem skolotājiem par milzīgu darbu, atbalstu un palīdzību! 

 5.a klases skolēni

Comments