...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Nekur nav tik labi kā mājās...

Publicēja 2017. gada 9. nov. 23:43Varaviksne Skola
   Rudens – brīnišķīgs atklājumu, ekskursiju, pārgājienu laiks. Šoruden mēs nebijām lutināti ne ar siltumu, ne ar saulainām dienām.
   17. oktobris - bija viena no retajām siltajām dienām. Draudzīga un zinātkāra 2.b klase devās aizraujošajā ceļojumā uz Grafu Plāteru parku.
   Protams, katrs no bērniem vairākas reizes bija apmeklējis šo parku , bet tūrisma informācijas centra ekskursiju vadītāja deva iespēju mums paskatīties uz sen pazīstamām vietām citādi.
   Vēsturiskie fakti, leģendas, interesanto notikumu interpretācijas palīdzēja mums iedziļināties mūsu pilsētas senatnē.
   Pēc ekskursijas pa parku, mēs apmeklējam Krāslavas Vēstures un mākslas muzeju, kur ir organizēta pastāvīga izstāde ”Pieci airi”. Šeit arī ir organizēta Rēzeknes mākslinieka Vladimira Serkova gleznu izstāde, kuru mēs apskatījām.
   Brīnišķīga aktivitāte – leļļu izstādes apmeklēšana. Šeit ir burvīga leļļu valstība. Tā ir labsirdības un bērnības pasaule. Vairāk nekā 400 leļļu smaidīja, aicinot mūs ciemos. Kā laipna feja, ekskursijas vadītāja Larisa, pastāstīja mums par katru leļļu valstības iedzīvotāju: „Tā ir Nakts kundze, bet tā ir daiļā Nefertiti. Te ir ebreju muziķu grupa, šeit ir eskimosu kompānija.”
   Bērni bija sajūsmā! Katrs noteica lelli, kura visvairāk patika. Pēc izvēles varēja pielaikot grāfa un grāfienes apģērbu un nofotografēties.
   Ekskursijas beigās – tradicionālā tējas ballīte svaigā gaisā.
   Esam loti pateicīgi tūrisma informācijas centra darbiniekiem un Larisai Gribulei par viesmīlību. Cik jauki, ka ir cilvēki, kuri audzina mūsu bērnos mīlestību pret dzimto novadu!
   Pateicamies arī mūsu klases audzinātajai Ritai Kamolai par ekskursijas organizēšanu.
   Ceram, ka mums priekšā ir daudz interesantu ekskursiju, pārgājienu pa mūsu pilsētu un novadu.
   Gribam ieteikt citu klašu skolēniem un viņu klašu audzinātajiem apmeklēt pilsētas parku, TIC, Krāslavas Vēstures un mākslas muzeju un tās izstādes, kuras tur ir organizētas. 

YouTube video


2.b klases vecāku komitēja
Comments