...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Netradicionālās modes skate „Sēž uz sliekšņa pasaciņa!”

Publicēja 2015. gada 12. marts 04:56Varaviksne Skola

    6.martā  mūsu skolas audzēkņi piedalījās   netradicionālās modes skatē „Sēž uz sliekšņa pasaciņa!”.  Pasākuma organizatori - Aleksandrovas internātpamatskola. Skates tērpi tika darināti no netradicionāliem materiāliem (papīrs, avīzes, plēve, tetrapakas utt.). Katram tērpam  bija jābūt veidotam atbilstoši  tematikai,  kas saistīta ar pasaku.

   Mēs savu kolekciju veltījām dāņu rakstnieka H.K. Andersena 210. dzimšanas dienai. Kostīmus sākām veidot  projektu nedēļas laikā. Katrs skolēns izstrādāja savai gaumei atbilstošu tērpu  un aktīvi piedalījās tā veidošanā. Jaunajiem modes dizaina meistariem vislabāk patika strādāt ar papīru, auduma gabaliņiem, mūzikas platēm, kompaktdiskiem un polietilēna maisiņiem.

  Dainis Kostjukevičs demonstrēja tērpu ‘’Gulbis’’, kas veidots pēc pasakas ‘’Neglītais pīlēns’’ motīviem, Anželika Jakuboviča  idejai izmantoja pasakas ‘’Sniega karaliene’’ motīvus, bet Anastasiju Gorškovu  iedvesmoja pasaka ‘’Īkstīte’’,  Svetlanai Beinarovičai pievilcīgs šķita burves tēls  no pasakas  „Šķiltavas”.  Skatē piedalījās  36 dalībnieki no trijām skolām : Aleksandrovas internātpamatskola – 24 dalībnieki, Krāslavas pamatskola – 8 dalībnieki, Varavīksnes vidusskola – 4. Mūsu skolas audzēkņi  saņēma diplomu nominācijā „Efektīgākā kolekcija”, katrs skolēns  dāvanā saņēma diplomu un konfektes. Jāpiebilst, ka divi mūsu kolekcijas tērpi ‘’Gulbis’’ un „Sniega karaliene” ieguva skatītāju simpātiju balvu.

   Pasākums bija jauki organizēts -  lieliskas balvas, atsaucīgi skatītāji, pozitīva gaisotne.

   Paldies  visiem dalībniekiem par darbu un atsaucību! Skolotājai Nadeždai Tadello , Nadeždai Adamovičai un skolas bibliotekārei Okasanai Korčaginai  par mēģinājumu organizēšanu, jauko mūziku un dejām!

modes skate


Vizuālās mākslas skolotāja - Jevgēnija Sergejenko
Comments