...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Noskaidroti konkursa „Saziņas tilts” finālisti

Publicēja 2013. gada 22. apr. 06:24Varaviksne Skola

   LVA konkurss „Saziņas tilts” ir guvis lielu atsaucību, jo pirmajā kārtā tajā pieteicās 73 komandas. Cīņu par uzvaru pusfinālā turpināja 38. Komandas veiksmīgi tika galā ar pusfināla uzdevumiem -piedāvāt savus latviešu valodas variantus svešvārdiem un izveidot videoklipus „Kas man patīk Latvijā?

    Žūrija un konkursa organizētāji sirsnīgi pateicas visām komandām, kuras piedalījās un ar savu radošo izdomu, asprātību un patriotisko noskaņojumu apliecināja, ka Latvijā ir gudri un talantīgi jaunieši!

Sīvā cīņā un spraigā konkurencē cīņu finālā turpina 9 komandas:

„Cesvaines gudrīši”   no Cesvaines vidusskolas, „Piekūni” no Pļaviņu novada ģimnāzijas filiāles Odzienā, „Spridzeklīši” no Bauskas pilsētas pamatskolas, „Daugavpils brašuļi” no Daugavpils 10. vidusskolas, „Roku rokā” no Bauskas Valsts ģimnāzijas, „Indras rozes” no Indras vidusskolas, „Lotgolieši” no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas, „Ugunīgie čipsi”    no Alūksnes novada Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas, „Džentlmeņi un lēdijas” no Verēmu pamatskolas./ www.valoda.lv informācija /

   Paldies 6.a, 7.c, 8.a un 8.b klases komandām, kuras izpildīja pusfināla uzdevumus! Paldies visiem 6.a un 7.c klases skolēniem, kas atbalstīja savas klases komandas un piedalījās videoklipā. Paldies Aleksandram Višņakovam, Aigaram Ļaksam, AFS studentiem un izpalīdzīgajām skolotājām Janīnai Romanovskai, Irēnai Gončarovai, Ludmilai Senčenkovai, Leokādijai Pizānei un Dzintaram Patmalniekam par atbalstu!

                                                                                                        V.Purpiša

Comments