...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

No skolas mazpulku dzīves

Publicēja 2017. gada 11. maijs 05:32Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2017. gada 11. maijs 05:34 ]
   Mūsu skolas mazpulks “Ceļteka” 3.maijā devās uz Sējas novadu Sējas pamatskolu, kur notika Latvijas Mazpulku sporta spēles. Mazpulku komanda 4 cilvēku sastāvā (Grodja Alīna; Kleščinska Olīvija; Paņko Aleksandra; Vivate Evelīna) piedalījās sportiskajās aktivitātēs: rokas bumba; novuss; tūrisma elementu maratons; veiklības, attapības un erudīcijas uzdevumi.
   Bez jau citās sporta spēlēs piedāvātajām aktivitātēm šogad sporta spēles bija īpašas ar to, ka to noslēgumā piedalījās trīs īpaši Latvijas sportisti – Olimpisko trīs medaļu (1 sudraba un 2 bronzas) ieguvēji, kamaniņbraucēji Andris un Juris Šici un paraolimpietis, vieglatlētikas mešanas disciplīnu sportists – Aigars Apinis, kurš paraolimpiskajās spēlēs izcīnijis 8 medaļas (4 zelta, 2 sudraba, 2 bronzas).
   Vēl mazpulcēni šogad uz noslēgumu pulcējās nevis kā parasti – līnijā, kur tiesneši paziņoja rezultātus – bet gan pie pašu veidotiem baltā galdauta galdiem ar pašu sarūpētiem cienastiem.
   Mūsu skolas komanda pārveda mājās pateicību par veiksmīgu piedalīšanos sporta spēlēs. 
   4. maijā visos Latvijas pierobežas novados Latvijas mazpulcēni tika aicināti piedalīties Latvijas simtgadei veltītajā akcijā „Apskauj Latviju!”. Tās ietvaros pierobežas novados tika stādīti ozoliņi.
   Novada mazpulcēni kopā ar pašvaldības pārstāvjiem, viesiem no kultūras ministrijas, iekšlietu ministrijas, robežsardzes pārstāvjiem, jaunsargiem Piedrujā pie lielā akmens Daugavas krastā piedalījās ozoliņu stādīšanā.
   Mūsu skolas mazpulku pārstāvēja 4 mazpulcēni, kas godam pelnījuši piedalīties tāda veida pasākumā. Tie bija 6.a skolnieces Samanta Rukmane un Santa Rukmāne; 7.b. –Diana Širokiha un 7.a – Guntis Ungurs.
   Novada mazpulcēniem iekšlietu ministrijas pārstāvis pasniedza diplomu – apliecinājumu par līdzdalību šajā akcijā.

Видео YouTube


Comments