...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Noslēgusies „Labo darbu nedēļa” 2014

Publicēja 2014. gada 6. nov. 02:58Varaviksne Skola

   Noslēgusies akcija “Labo darbu nedēļa”, kuru 6.gadu pēc kārtas organizēja labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv”. Labo darbu reģistrā reģistrēti vairāk kā 300 labie darbi, kurus veikušas lielākas un mazākas cilvēku grupas – klases, mazpulki vai darbavietu kolektīvi. Iepriekšējos gados tika reģistrēti vairāk mazie, ikdienišķie darbi, šogad - lielāki, nozīmīgāki.

   Apkopojot rezultātus, akcijas organizatori secina, ka „Labo darbu nedēļā” kopumā piedalījušies vairāk kā 15 000 Latvijas iedzīvotāji.

   Šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, čaklākie labo darbu veicēji bija skolas un jauniešu apvienības. „Labo darbu nedēļā” piedalījušās vairāk kā 120 skolas. Aktīvākās bijušas Ādažu, Zvejniekciema, Aizputes, Palsmanes, Krāslavas, Iecavas, Liepājas, Rubas, Baltinavas, Balvu, Daugavpils, Piltenes skolas un Kalsnavas jauniešu biedrība.

   Paveikto darbu sarakstā ir apkārtnes sakopšana, ciemošanās pie vientuļajiem pensionāriem, palīdzība dārza darbos. Apmeklētas dzīvnieku patversmes, sakārotas skolas, iepriecināti seniori ar dziesmām un pašu sarūpētām dāvaniņām, iepriecināti Bērnu slimnīcas bērni un personāls, sakārtotas bibliotēkas, nodotas asinis, vāktas ozolzīles dzīvniekiem, vākta makulatūra, palīdzēts mazākajiem skolēniem, novadītas radošas darbnīcas un koncerti un vēl daudzi, daudzi labie darbi! Paši darītāji par saviem darbiem izjutuši prieku, kas arī ir akcijas dziļākā būtība, izdarot otram labu, nesaņemt samaksu, bet gūt abpusējo gandarījumu.

   Vieni no čaklākajiem un atraktīvākajiem labo darbu veicinātājiem – biedrība „Kalsnavas jaunieši” saņēma dāvanu no „Palīdzēsim.lv” sadarbības partnera HK „Dinamo Rīga” – iespēju vērot 23.oktobra hokeja spēli klātienē Arēnā Rīga.

   Labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” ir pateicīga ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kurš piedalījās „Labo darbu nedēļā”, tādējādi vairojot palīdzēšanas kultūru Latvijā.

   Labie darbi nebeidzas līdz ar „Labo darbu nedēļas” noslēgumu – tie turpinās ikdienā!

   Paveiktos labos darbus iespējams aplūkot: http://labodarbunedela.palidzesim.lv/paveiktie-darbi

Tiekamies Labo darbu nedēļā 2015! 

Comments