...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Olimpiskais ekobuss Londona 2012

Publicēja 2012. gada 12. apr. 05:22Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2012. gada 12. apr. 05:23 ]
   Mēs, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 5.c klases skolēni, nolēmām piedalīties LOK un partneru izsludinātajā konkursā „Olimpiskais ekobuss Londona 2012”. Mums radās iespēja izveidot videi draudzīgu divstāvu autobusa kartona maketu. Mēs strādājām grupās un veidojām savu autobusa maketu, pēc tam apspriedām visas idejas un izvēlējāmies labāko.
    No kartona, kuru saņēmām Daugavpils SEB banka filiālē, izveidojām savu Sapņu ekoautobusu.
    Pēc tam mēs nokrāsojām autobusu zaļā krāsā, jo šī krāsa simbolizē mūsu cerību uz to, ka Latvijas komanda Olimpiādē izcīnīs daudz medaļu. Uz viena autobusa sāna mēs uzzīmējām krāsainu spilgtu varavīksni, jo mēs mācāmies Krāslavas Varavīksnes vidusskolā. Mums skolā ir arī dziesma par varavīksni.
„Varavīksnes skola mūžam sirdīs,
Visas septiņ krāsas mums spēku dod.
Asaras un smiekli, neveiksmes, prieki,
Varavīksnes skola – mūs dzīves ceļš.”
   Pie autobusa sāna piestiprinājām Latvijas un Lielbritānijas valsts karogus, tie simbolizē Olimpiādes valsti un mūsu valsti un komandu, kura piedalīsies olimpiskajās spēlēs.
   Uz autobusa priekšējā paneļa no pupām un pupiņām izveidojām piecus olimpiskos apļus, kas ir katras olimpiādes simbols, un skaitli 30, jo šī olimpiāde Londonā ir XXX. Mūsu autobusa numurs arī bija 30! Autobusā sēdēja īsti pasažieri – trīs meitenes tautu tērpos.
   Uz autobusa jumta izveidojām uzrakstu „Varavīksne” no zirņiem. 
   Mēs ļoti mīlam savu skolu un lepojamies ar to. Mēs šo autobusu taisījām visi kopā. Mēs esam priecīgi par to, kā mēs piedalījāmies šajā konkursā. Vēl mēs, 5.c klase, piedalījāmies Ziemassvētku konkursā – minējām krustvārdu mīklas. Mēs esam draudzīga un darbīga klase!

Comments