...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Par aprīlī paveikto…

Publicēja 2017. gada 8. maijs 01:29Varaviksne Skola
   Ir sācies pēdējais mācību gada mēnesis. Klāt laiks, kad sākam apkopot sava darba rezultātus. Taču šoreiz nedaudz vairāk par aprīļa darbiem.
   Tradicionāli aprīlis ir talku mēnesis. Šoreiz bijām ļoti aktīvi. Talkā piedalījās visi. 8.-12. klašu skolēni devās uzkopt pilsētas teritoriju( blakus šosejai esošos grāvjus un ceļmalas posmā no poliklīnikas līdz Meža kapiem, pilsētas parku un t.t.), bet mazākie sakopa skolas apkārtnes teritoriju. Paveikts daudz, prieks par to, ka mūsu pilsēta kļuva vēl sakoptāka un pievilcīgāka, un vēl – daudziem skolēniem radās jautājumi: ’’No kurienes tik daudz atkritumu vietās, kur tiem vispār nevajadzētu būt? Visi zina, ka atkritumiem un gružiem ir domātas miskastes! Vai tad konfekšu papīru un mazo plastikāta pudelīti ir tik grūti aiznest līdz tuvākajai atkritumu tvertnei? Kāpēc šoferīši vecās riepas izmet tuvākajā mežā? ’’ Ļoti loģiski jautājumi. Ja jautā, tad domā! Tas vieš zināmu cerību – netīrumu būs mazāk!
   Paldies visiem talkotājiem! Paldies par atsaucību, vēlmi piedalīties, darboties kopā! J.Bojarčuka, direktores vietniece audzināšanas darbā
Comments