...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Pārgājiens uz sporta trasi

Publicēja 2018. gada 28. maijs 04:33Varaviksne Skola
   
  17. maija ceturtdienu 9. a klase nolēma nesēdēt skolas solos, bet gan uzzināt un izmēģināt, kā var aktīvi un interesanti pavadīt savu brīvo laiku tepat netālu no Krāslavas. Šim nolūkam mēs devāmies pārgājienā uz Ūdrīšu pagastu, lai izietu jaunizveidoto šķēršļu trasi un paspēlētu “airsoftu”.
   Līdz mūsu galamērķim bija jāmēro nepilni 7 km, ko varēja uzskatīt par labu iesildīšanos pirms trases iziešanas. Atnākot līdz vietai, mūs sagaidīja trases saimnieks, kurš nolasīja mums instruktāžu un sakārtoja visu nepieciešamo ekipējumu. Pirms trases iziešanas mēs sadalījām spēkus savā starpā un nolēmām pirmo laist Natāliju, kurai ir liela pieredz šādu šķēršļu joslu pārvarēšanā. Un tā mēs viens pēc otra, sekojot Natālijai, virzījāmies uz priekšu, pārvarot gan vieglākus, gan sarežģītākus šķēršļus 2,5 m augstumā starp kokiem. Izejot visu trasi, mēs guvām lielu gandarījumu par saviem spēkiem un patīkamu noguruma sajūtu ar trīcošām rokām piedevā.
   Pēc trases iziešanas mums bija neliels brīdis atpūtai, jo bija jānoklausās kārtējā instruktāža pirms “airsoft” spēles. Parakstoties par spēles noteikumu ievērošanu, mums katram iedeva speciālo tērpu, sejas masku un pašu galveno – ieroci -, kas bija ielādēts ar 700 lodītēm. Mēs sadalījāmies divās grupās un spēle sākās. Tiesnesis - spēles vadītājs – deva mums dažādus uzdevumus, kurus bija jāpaveic katra spēles etapa laikā. Emociju bija pārpilns. Pēc katra spēles etapa mēs sajūsmā apspriedām spēles gaitu un iznākumu.
   Kad visi spēles etapi bija izspēlēti un visas lodītes izšautas, mēs steidzāmies mājās, jo tuvojās negaiss, kurš pa ceļam mūs tomēr nedaudz saslapināja. Bet mēs par to pilnīgi neuztraucāmies, jo diena tika pavadīta ļoti jautri un jēgpilni. Paldies šīs atpūtas vietas saimniekam par iespēju tik aktīvi un aizraujoši pavadīt šo dienu! 

9. a klase
Comments