...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

„Pārgudrais grundulis”

Publicēja 2014. gada 19. nov. 03:23Varaviksne Skola

Sākumskolas dabaszinību dienas „Pārgudrais grundulis” notika no 2014.gada 9. oktobra līdz 22. oktobrim.

Skolēni apguva dažādas zināšanas un prasmes, mācījās tās pielietot. Skolēni arī mācījās izmantot dažādu veidu informāciju, konsultēties, atrast palīdzību.

            Klasēs tika organizētas krustvārdu mīklu izstādes par zivīm, kurus veidoja paši skolēni. Krievu valodas stundās 1. -2. klašu bērni sacerēja pasakas par zivtiņu, bet 3. - 4. klases –„ Pasaku par zvejnieku un mūsdienu zelta zivtiņu.” Interesantāko pasaku inscenējumus varēja noskatīties noslēguma pasākumā.

            1.-4. klašu skolēni aizpildīja anketas: 1. Cik reižu nedēļā jūsu uzturā ir zivis? 2. No kurienes zivs nonāk uz Jūsu galda? 3. Kuras zivis Jums garšo visvairāk?

Matemātikas stundās skolēni apkopoja anketēšanas rezultātus un uzzīmēja diagrammas.

Mūzikas stundās dabaszinību dienās skanēja dziesmas par ūdeņiem un makšķerēšanu.

            Zīmējumu izstādē 1. klases demonstrēja pasaku zivtiņas, 2. klases - saldūdeņu zivis, 3. klases - jūras zivis, bet 4. klases - okeāna zivis.

Dažādas zivis veidoja skolēni mājturības un tehnoloģiju stundās. 1.klases veidoja aplikācijas „Zivtiņa” , 2.klases sagatavoja mozaīku „Zivtiņa”, 3. klases izgatavoja zivtiņas no dabas materiāliem, 4. klases - zivtiņas no iepakojumiem.

            Noslēguma pasākumā skolēni saņēma diplomus par aktīvu piedalīšanos dabaszinību dienās, noskatījās interesantāko pasaku inscenējumus, spēlēja spēles par zivīm.

            Dabaszinību dienās skolēni uzzināja daudz jauna par zivīm, iemācījās meklēt informāciju enciklopēdijās un citos avotos. Ļoti aktīvi skolēni spēlēja galda spēles un apkopoja rezultātus. Vecāki atbalstīja savus bērnus: palīdzēja veidot krustvārdu mīklas, sacerēt pasakas.

Materiālu apkopoja Ludmila Buhalova, jauno žurnālistu pulciņa vadītāja

DABASZIN NEDELA ZIVIS 2014


Comments