...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

PARODIJU ŠOVS „ATKĀRTO!”

Publicēja 2016. gada 9. nov. 02:35Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2016. gada 9. nov. 02:57 ]
   Pirmspēdējā mācību dienā, brīvlaika priekšvakarā, Krāslavas Varavīksnes vidusskolā ieradās Eduards Rediko, Lauris Reiniks, Intars Busulis, grupa „Bermudu divstūris”, kā arī citas Latvijas estrādes zvaigznes. Viesus uzņēma ar vētrainiem aplausiem un uzmundrinošiem saucieniem, jo parodiju šovs „Atkārto!” jau vairāku gadu garumā ir viens no iemīļotākajiem pasākumiem skolā.
Latvijas populārāko izpildītāju un grupu priekšnesumus atdarināja 5.-8. klašu skolēni. Šī pasākuma galvenā īpatnība ir saistīta ar to, ka bērni patstāvīgi, bez skolotāju palīdzības gatavo savu uzstāšanos, bet viņiem palīdz vecāko klašu skolēni.
   „Sagatavoties šim pasākumam nebija tik vienkārši,” pastāstīja 5.-8. klašu Mazā parlamenta prezidente Valērija Dubova, „es strādāju ar 6.-8. klašu bērniem, viņi ir tik trokšņaini un kustīgi, katrs mēģinājums sagādāja daudz pārsteigumu. Taču ar pārliecību varu teikt, ka tas ir interesanti. Ikviens skolnieks izjūt piederību kopējam darbam, cenšas palīdzēt savai komandai - tādi pasākumi veicina kolektīva saliedēšanu. Šovs „Atkārto!” ir noderīgs pasākums mācību procesa noslēgumā pirms brīvlaika. Visi kontroldarbi ir uzrakstīti, parādi mācību priekšmetos nokārtoti, un ar lielu gandarījumu var noskatīties koncertu!”
   Žūrijas locekļiem, kas vērtēja priekšnesumus, - deju skolotāja Nadeždai Adamovičai, pedagogam Andrejam Jakubovskim, kā arī vidusskolēniem Elvim, Ričardam un Dainim - nebija viegli noteikt labākos parodistus. Tika apbalvoti uzvarētāji dažādās nominācijās.
   Labāko vizuālo noformējumu uzrādīja 7.а un 8.в klase. Visjautrākie klipi, pēc žūrijas domām, bija 8.с un 6.в klasei. Nominācijā „Oriģinālākais klips” uzvarēja 5.с un 7.с klase. Labāko deju klipā izdevās izpildīt 7.а un 5.в klasei. Ar tuvāko oriģinālam priekšnesumu uzstājās 5.а un 8.а klase. Bet 6.а un 7.в klases uzstāšanās tika atzītas par festivāla pārsteigumu.
   Par labākajiem solistiem žūrija atzina Aleksandru Vojecki, Aleksandru un Konstantīnu Dombrovkus, Annu Karņicku un Ligitu Skorodihinu.
   Balvas saņēma arī labākie dejotāji – Vladislavs Dilba un Aleksa Maslovska. Par uzvarētāju nominācijā „Mis disko” kļuvusi Anastasija Seļezņova.
    Katra klase ieguva kādu no nominācijām:

“Festivāla pārsteigums” – 7.b un 6.a

“Tuvāk oriģinālam” – 8.a un 5.a

“Jautrākais klips” – 6.b un 8.c

“Labākā deja” – 5.b un 7.a

“Oriģinālais klips” – 5.c un 7.c

„Labākais vizuālais noformējums” – 8.b un 7.a
   Paldies visiem par sagādāto prieku! 

Видео YouTubeElvīra Škutāne un pasākuma organizatore Anžela Semjonova.
Comments