...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Par pilsonības nedēļu domājot…

Publicēja 2014. gada 21. nov. 23:00Varaviksne Skola

   Kā zināms, laiks skrien vēja ātrumā. Tikpat ātri paskrēja  pirmssvētku nedēļa, jo šajā laikā tika paveikts ļoti daudz!  Mēs centāmies, un mums izdevās.

Pirmdiena.  Skolas parlaments organizē akciju ‘’Esi  Latvijā!’’. Akcijas mērķis – arī diezgan neierastā veidā var apliecināt savu piederību valstij, kurā dzīvo.

Otrdiena.  Skolā notiek vēl viena akcija, kuru īsteno skolas parlaments – ‘’Esi Latvija!’’. Svētku lentītes valsts karoga krāsās tika sarūpētas katram skolēnam , skolotājam un skolas darbiniekam. Taču visemocionālākais šīs dienas brīdis bija lāpu gājiens. Tās ir īpašas emocijas. Priecīgas. Skumīgas. Pārdomas rosinošas. Prātā palika kādas divpadsmitās klases skolnieces vārdi: „Nākamajā  11. novembrī  arī noteikti piedalīšos lāpu gājienā!”’

Trešdiena.  Īpaši centās skolas ēdnīcas  darbinieces, jo ēdienkartē  -  latviešu virtuves  ēdieni, kas pagatavoti no Latvijā audzētiem dārzeņiem un ražotiem produktiem. Bet skolas 1.stāva vestibilā bija iespēja noskatīties latviešu multfilmas. Mums likās, ka tās nepelnīti piemirstas,  un pirmssvētku nedēļa  ir īstais laiks atcerēties latviešu multiplikāciju. 5.-8.klašu skolēni  šajā dienā  piedalījās  lielajā koncertā pilsētas KN. Koncerts izdevās lielisks! Paldies visiem, kas to organizēja, visiem, kas piedalījās un visiem, kas uzmanīgi klausījās un skatījās!

Ceturtdiena.  Latviešu mūzikas diena skolas 1.stāva vestibilā.

Piektdiena.  9.-12.klašu skolēnus gaidīja  Latvijas dzimšanas dienai veltītais pasākums, kura 1. daļā  12.klašu skolēni  vērsās ar uzrunu pie klātesošajiem, 2. daļā  visi sadevās  rokās un  nodziedāja himnu , bet 3. daļā uzstājās  skolotājas  Ritas Andrejevas   audzēkņi. Viņu sniegumā skanēja ļoti sirsnīgas  dziesmas. Patiess saviļņojums sirdīs un asaras acīs.  Mēs bijām atklāti, teikdami, ka mīlam šo zemi, šo pilsētu un cilvēkus, kas tajā dzīvo.

Un vēl…..  Cik centīgi un radoši bija 1.-4. klašu skolēni!  Viņu kontā : videoprezentācijas, piedalīšanās akcijās ‘’Esi Latvijā!’’ un ‘’ Esi Latvija!’’, Latvijas pilsētu ģerboņu izstāde, klašu noformēšana, latviešu multfilmu parāde un citi darbi !

Paldies visiem, kas  darbojās , palīdzēja, dziedāja, dejoja, organizēja, zīmēja, bija atsaucīgs  un jauks!

Veiksmi vēlot, skolas parlamenta prezidente Diāna Lukaševiča.     
Comments