...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Pasākums "Aizrautīgā Eiropa"

Publicēja 2019. gada 25. apr. 23:46Varaviksne Skola
   24. aprīlī Krāslavas Varavīksnes vidusskolā, tika organizēts pasākums "Aizrautīgā Eiropa", kurā piedalījās 9.a un 9.b klases skolēni, divu komandu sastāvā.
   Pasākumu atklāja moderatori Andris Gobiņš, biedrības „Eiropas Kustība Latvijā” prezidents un multimākslinieks Kaspars Blūms Blūmanis, mudinot skolēnus izzināt un piedalīties, līdzveidojot Latviju, Eiropu un pasauli... Šodien tika diskutēts par ES aktualitātēm, par dabas aizsardzību un par skolēnu vīziju,- kā padarīt Latviju ES sastāvā par modernu un attīstītu valsti – nodefinēt Latvijas nākotni Eiropā.
   Spēles "Aizrautīgā Eiropa " galvenais mērķis bija padziļināt un nostiprināt iepriekš iegūtās zināšanas Latvijas un pasaules vēstures stundās, kā arī iegūt jaunas zināšanas par Eiropas Savienību. Attīstīt spējas sadarboties ar citiem cilvēkiem komandā, komunicēt, izteikt savas domas un mācīties kopā.
   Spēles gaitā tika noskaidrota erudītākā komanda. Tā bija komanda" Zilā zvaigzne", kuru pārstāvēja Ilga Ļapere. Kā atzina skolēni, visvairāk patika jautājumi, kas saistīti ar zīmēšanu, ES dalībvalstu karogu pārzināšanu.
   Spēles uzvarētāji saņēma pateicības balvas, kā arī gardumus pie tējas tases.
   Pateicamies Eiropas eksāmena ekspertiem par interesantu, aizraujošu un lietderīgu pasākumu!
   Paldies visiem, kas piedalījās spēlē! Īpašs paldies spēles dalībniekiem par darba atmosfēru- izpalīdzību, atbalstu un darbu komandā!

YouTube video


Comments