...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Pasaule- tā ir grāmata

Publicēja 2017. gada 24. okt. 03:15Varaviksne Skola

    

  “Pasaule-tā ir grāmata.Kas neceļoja-izlasīja tikai vienu lappusi tajā,” rakstīja svēts Avgustins. Interesantas ekskursijas paplašina mūsu redzesloku, palīdz labāk saprast sevi un citus cilvēkus.
   6.oktobrī mūsu skolas 6.a, 6.c, 7.b, 9.c klašu skolēnu grupa un klases audzinātāji piedalījās aizraujošā braucienā uz Rīgu. Dažiem bērniem tas bija pirmais ceļojums uz galvaspilsētu. Kopā ar mums brauca Daugavpils tūrisma firmas ”Mari” gids. Ceļā mēs klausījāmies skaistas leģendas par Daugavu, Rīgu, Jēkabpili un padziļinājām savas Latvijas vēstures zināšanas.
    Rīgā mēs iepazīstinājāmies ar Latvijas kara muzeju, ar prieku pastaigājām pa Vecām Rīgas ielām. Doma baznīca, Rīgas pils, Svētā Pētera baznīca, Brīvības piemineklis, Rīgas tilti, parki, skulptūra “Brēmenes muzikanti” - tas viss atstāja priecīgu iespaidu. Mēs aplūkojām arī unikālu retro –mašīnu izstādi. Ekskursija beidzās atpūtas centrā ‘Lido”.
   Tās ir dažu dalībnieku atsauksmes:
“Bija interesanti paklausīties par 1.Pasaules karu, paskatīties video kadrus”( Ligita), 
“Patika veco mašīnu muzejs, uzzināju daudz jaunā” ( Vitolds), 

“Bija labi atpūsties “Lido” un piedalīties atrakcijās”(Arnis), 
“Viss bija ļoti labi” (Arina). 
   “Cilvēkam dāvina laimi trīs lietas: mīlestība, interesants darbs un iespēja ceļot”, teica krievu rakstnieks Ivans Bunins. Domājam, ka šī izzinoša ekskursija atstāja labsirdīgo graudiņu katrā sirdī.
    Paldies vecākiem, priekšmetu skolotājiem, skolas administrācijai par palīdzību ekskursijas organizēšanā.
Klašu audzinātāji N.Baženova,I.Solima,J.Sergejenko
Comments