...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Pavasara koncerts vecmāmiņām

Publicēja 2017. gada 31. marts 02:20Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2017. gada 31. marts 03:16 ]
   23. martā Krāslavas Varavīksnes vidusskolā norisinājās laikam pats aizkustinošākais pasākums – Vecmāmiņu svētki, šogad nodēvēts par “Pavasara koncertu”. Šī tradīcija radās jau sen, taču šogad “vecmāmiņu koncerts” notika nedaudz vēlāk gripas epidēmijas dēļ, kas nopietni ietekmēja galveno aktieru, sākumskolas skolēnu, veselību.
   Zālē pulcējās vecmāmiņas un vectētiņi, vecāki un skolotāji, bet paši skolēni šoreiz galvenokārt atradās uz skatuves. Skatītājus priecēja 1. klašu koristi; 2., 3. un 4. klašu deju kolektīvi vecmāmiņu priekšā parādījās draisku rūķu, enerģisku Mikimausu, gardu saldumu izskatā, 4. klašu vokālais ansamblis pārsteidza ar iemīļotu kinofilmu dziesmu popurijiem, pirmklasnieki izrādīja nelielu leļļu ludziņu, bet solistes Lija Ignatjeva un Anastasija Vanaga tika apbalvotas ar skaļiem aplausiem par izpildes meistarību. Ne mazāk auditorijai patika arī 3. klašu vokālisti un ansamblis „Saules stariņi”, kurā dzied 1. un 2. klašu skolēni. Ar īpašu eleganci un nopietnību izcēlās četru koncerta vadītāju grupa. Katrs viņu iznāciens tika sagaidīts ar aplausiem, publikai patika arī dzejas deklamētāji, kuru dzejoļi bija veltīti vecmāmiņām.
   Stundu garais koncerts aizritēja ātri, publika neskopojās ar aplausiem, priecādamās par saviem mazbērniem, bērniem, skolēniem. Pateicīgie skatītāji ņēma savus jaunos aktierus un laimīgi veda viņus uz mājām. Laukā spoži spīdēja saule. Svētki nebeidzās.
   Liels paldies pasākuma organizatoriem un radošo kolektīvu vadītājiem: Anželai Semjonovai, Nadeždai Tadello, Ivetai Putānei, Ivanam Lukšam. Esmu pārliecināts, ka nākamo koncertu vecmāmiņas gaidīs ar lielu nepacietību, priecādamās un lepodamās ar saviem mazbērniem. 

Видео YouTubeAndrejs Jakubovskis
Comments