...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

„PAVASARĪGA NOSKAŅOJUMA RECEPTE”

Publicēja 2018. gada 22. marts 04:49Varaviksne Skola
   20. martā ir sācies astronomiskais pavasaris, viss apkārt ar nepacietību gaida atmodu dabā un dvēselē.
   Krāslavas Varavīksnes vidusskolas radošie pedagogi nolēma šajā dienā dalīties ar savu pavasarīga noskaņojuma recepti un sagatavoja dāvanu galvenajām sievietēm ikvienā ģimenē – māmiņām un vecmāmiņām.
   Mūsu talantīgie bērnu kolektīvi un atsaucīgie skatītāji nodrošināja svētku atmosfēru skolas aktu zālē. Tad sākās īsta burvība – uzmirdzēja nākamās skatuves zvaigznes.
   Vēl viena pavasarīga noskaņojuma sastāvdaļa – jautras dziesmas un dejas, kas tika iekļautas priekšnesumos-klipos „Cāļus skaita rudenī” un „DISKO”.
   Pēc tam skatītājiem tika piedāvāts ieslēgt iztēli, pasapņot un ļauties savai fantāzijai, lai sirdi piepildītu gaisma, siltums un prieks. Par nākamo komponenti laba garastāvokļa receptē kļuva spilgta un neatkārtojama pavasara saule, kas simboliski iemirdzējās dejā „Spīdēja saulīte”.
   Labu noskaņojumu bērniem vienmēr dāvā viņu māmiņas, tādēļ receptē noteikti jāiekļauj mammas labestība, glāsti un smaids, kā arī maigums un aizkustinošas emocijas. Bet mūsu mīļās vecmāmiņas ar savu siltumu un mīļumu māca mazbērnus būt laipniem un iejūtīgiem. Šajā dienā māmiņām un vecmāmiņām bija veltīti visi daiļlasītāju, vokālistu un dejotāju priekšnesumi.
   Daudz patīkamu izjūtu un spilgtu iespaidu, kas ir ļoti nepieciešami labam noskaņojumam, šajā dienā palīdzēja radīt sākumklašu skolēni, viņu klases audzinātājas un, protams, atraktīvas skolotājas – Nadežda Adamoviča un Nadežda Tadello. Liels paldies pasākuma organizatorei Anželai Semjonovai!

YouTube video


Galina Mikulāne
Comments