...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Piedalīšanās meistarklasē "Praktiski soļi zēnu labskanības veicināšanā"

Publicēja 2017. gada 7. jūn. 02:37Varaviksne Skola
   28.-29.maijā Rīgas Doma kora skolā notika izglītības programmas"Laudamus" meistarklase"Praktiski soļi zēnu labskanības veicināšanā".
   Mūsu Krāslavas novada zēnu kori BUNDZINIEKI pārstāvēja 2 skolotājas -Ilona Aprupe un Rita Andrejeva, un 2 dziedātāji - 5.kl. skolēni Daniils Pantelejenko un Aivars Valters.
   Nodarbības vadīja visiem pazīstami kora diriģenti un mūziķi M. Klišāns, J.Cābulis, T.Gžibovskis un citi. Nodarbību tematika bija dažāda: ritma improvizācija, diriģēšanas ābece, klavierspēle. Bija piedāvātas individuālas solo nodarbības.
   Brīvajā laikā zēni varēja paspēlēt futbolu un citas sporta spēles.
   Otrajā dienā zēni apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku, bet visiespaidīgākais notikums bija dalība Rīgas Doma kora skolas Pavasara koncertā, kur zēni izpildīja V.A.Mocarta skaņdarbu "Veni Sancte spiritus"(tas bija mājas darbs). Koncerts notika Imanta Ziedoņa koncertzālē.
   Mūsu zēni bija patiesi saviļņoti par šajās divās dienās piedzīvoto, viņu acīs bija redzams prieks, jo šādu pieredzi - dziedāt kopā ar profesionālā kora dalībniekiem - viņi ieguva pirmo reizi mūžā.
   Pateicamies Krāslavas novada domei par atbalstu un finansiālo palīdzību!

Видео YouTubeKrāslavas novada mūzikas skolotāju MA vadītāja Rita Andrejeva
Comments