...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Piedzīvojums, kas paliks atmiņā

Publicēja 2017. gada 8. jūn. 02:41Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2017. gada 8. jūn. 02:46 ]
   31.maijā Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolēni – Jaungada eglītes dalībnieki un tautas deju kolektīvi „Austriņa” un „Varavīksnīte” apmeklēja „Avārijas Brigādes parku” Lielvārdē.
   Ienākot parkā bērnus satika milzīgs dinozaurs, kurš kustējās un rēca. Tālāk atradās Dinozauru taka ar vis dažnedažādiem kustīgiem dinozauriem, to mazuļiem un pat dinozauru olām! Apbrīnojama bija „Avārijas brigādes” spēļu pilsētiņa, kurā bērni varēja ne tikai apskatīt un nofotografēties ar multfilmas varoņiem, bet pat ienākt bankā, paspēlēt milzīgās dambretes, pabraukt ar mini-mašīnu, pasēdēt vilcienā. Nebeidzamu prieku un jautrību skolēniem sagādāja lēkšana uz Lecam spilvena un Ūdens spilvena. Daudz spēka un veiklības pieprasīja neticami gara virvju trase. Braucot ar velokartu bērni varēja sajust sevi par īstiem braucējiem! Leļļu takā skolēni ieraudzīja apburoši skaistas lelles no mākslinieces Vladlenas. Patīkami pārsteigti bērni bija, atradot mežā krāsainus šūpuļtīklus, uz kuriem KATRS atpūtās un pašūpojās! Pēc visa piedzīvotā bērni apēda gardas pusdienas īpaši aprīkotās nojumēs. Tur pat katrs varēja izrotāt dinozauru cepumus un izkrāsot „Avārijas Brigādes” attēlus.
   Gribētos pateikties Varavīksnes vidusskolas direktorei Ludmilai Senčenkovai par neaizmirstamu, pasakainu piedzīvojumu, kurš noteikti paliks skolēniem atmiņās visu mūžu!!!! 

Видео YouTube TDK vadītāja N.Adamoviča
Comments