...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Piektā Nacionālā modes skate

Publicēja 2019. gada 1. apr. 00:40Varaviksne Skola
 
 28. martā Aleksandrovas internātskolā norisinājās Piektā Nacionālā modes skate “Svētku kokteilis.” Jubilejas modu skatē piedalījās 86 dalībnieki no 9 Krāslavas un Dagdas novadu skolām. Mēs izvēlējāmies tēmu “Lietus svētki.” 5.c klases skolēni Darja Andrejeva, Sanita Bohāne, Sits Marcinkevičs, Anastasija Smirnova, Ēriks Semjonovs, Inārs Ungurs un Gunārs Dorožko iepazīstināja ar savu kolekciju. Bērni ar aizrautību un centību gatavojās konkursam. Gatavošanās laikā skolēni iemācījās tamborēt, izmantot vecas audiokasetes rotājumiem. Konkursa organizatori veiksmīgi veidoja svētku un tai pašā laikā brīvu atmosfēru. Konstantinovas kultūras nama zāle, kur noritēja tas pasākums, bija pilna. Pasākums bija grandiozs. Katrs dalībnieks saņēma ne tikai labas brīnišķīgas dāvanas, bet arī skaisti atpūsties.
   Mūsu skolēni ļoti priecājās par neticami jaukām dāvanām – bezmaksas biļetēm uz Daugavpils Ledus halli un Latgales zoodārzu. Saits Marcinkevičs ieguva žūrijas simpātiju balvu par sava kostīma oriģinālo demonstrēšanu. Jaunie iespaidi, daudz dāvanu, saldais cienasts – tas viss pozitīvi ietekmēja mūsu skolēnus. Mēs pateicamies Inesei Kuzņecovai par brīnišķīgu svētku organizāciju un iespēju tajās piedalīties.
   Liels paldies skolotājai Nadeždai Adamovičai par muzikālo pavadījumu, 5.c klases skolēniem par centību un atbildību sagatavošanās laikā.
   Gribētos, lai šādi pasākumi tiktu organizēti pēc iespējas biežāk, ļaujot katram bērnam atklāt sevī radošas spējas un parādīt citiem.
 5. klases skolēni un klases audzinātāja Valentīna Sadovska
Comments