...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Prezidentūras tests

Publicēja 2015. gada 12. okt. 00:20Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2015. gada 12. okt. 06:50 ]
   Pirms trim mēnešiem noslēdzās Latvijas pirmā prezidentūra Eiropas Savienības Padomē. Tās laikā ikvienam bija iespēja apgūt ko jaunu par Eiropas Savienību, tās institūcijām, kā arī Latviju kā ES Padomē prezidējošo valsti.

   Mūsu skolēni pagājušajā mācību gadā piedalījās daudzos pasākumos, kuri tika veltīti šim nozīmīgajam pasākumam. Mēs apguvām daudz informācijas par ES institūcijām, gatavojoties visām konkursa „Eiropas pēdas” kārtām, tikāmies ar Eiropas Parlamenta deputātiem A.Mamikinu un R.Zīli, apmeklējām Eiropas māju, piedalījāmies Latgales novada un Nacionālajās debatēs, kuras tika veltītas Latvijas prezidentūrai ES. Arī pie mums skolā notika tikšanās ar kluba „Māja” pārstāvi.

   Tāpēc mums bija interesanti pārbaudīt savas zināšanas par Latvijas prezidentūru un Eiropas Savienību. 9.oktobrī visā Latvijā norisinājās Atvērto durvju diena valsts pārvaldes institūcijās, un ikvienam cilvēkam bija piedāvāta iespēja piedalīties Prezidentūras testā. Piedalīties testā varēja tiešsaistē, aizpildot to interneta vietnē www.es2015.lv.

   Paldies par sadarbību 10.a, 11.b un 12.a kl. skolēniem. Paldies arī tiem skolēniem, kuri aizpildīja testu individuāli. Ja Jūs interesē pareizas atbildes, tad skatieties tās www.es2015.lv.

                                                                                                             Skolotājas L.Kairāne un V.Purpiša

Comments