...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Projekta ,,Apmaiņas programma latviešu un mazākumtautību bērniem'' realizācija

Publicēja 2012. gada 21. sept. 02:30Ilona Kolodnicka   [ atjaunināts 2012. gada 27. sept. 05:14 ]
   
Projektu "Apmaiņas programma latviešu un mazākumtautību bērniem" sākām realizēt š.g. augustā.  Pirmais projekta dalībnieks  bija 7.c klases skolnieks Artūrs Rudaks. Viņš pastāstīja par savu braucienu uz Rīgu.
    "Es braucu uz Rīgu apmaiņas programmā.Tur es dzīvoju Oliņu ģimenē veselu nedēļu. Viņu ģimenē ir trīs bērni. Mēs sadraudzējāmies, daudz spēlējām dažādas galda spēles, nodarbojamies ar sportu. Māmiņa gatavoja garšīgus un veselīgus ēdienus. Mēs visu laiku  runājām tikai latviski. Pirmajā diena mani aizveda uz Vecrīgu, tur pastaigājāmies pa Vecrīgas ielām un apskatījām interesantus namus. Otrajā dienā bija paredzēts Kara muzeja apmeklējums. Man ļoti interesē vēsture, tāpēc muzejs pārsteidza ar neparastiem eksponātiem. Nākamajā dienā mēs braucām uz Mežaparku un Zooparku, tur pavadījām visu dienu. Ļoti aizraujošs   bija kinoteātra apmeklējums, kur noskatījāmies piedzīvojuma filmu. Visvairāk man palika atmiņā brauciens uz Jūrmalu un Līvu Akvaparka apmeklējums. Daudz peldējāmies baseinos, bijām pirtī, laidāmies pa lielajām parka caurulēm, ēdām  pusdienas  kafejnīcā.  Pēdējā dienā vēlreiz atbraucām uz Mežaparku, tur pabijām atrakciju parkā, spēlējām paslēpes. Man ļoti patika Oliņu  ģimene. Es sadraudzējos ar Robertu un citiem bērniem. Mēs labi sapratām viens otru, jo mums ir kopīgas intereses - mēs nodarbojamies ar mūziku.
   Tagad es ar nepacietību gaidu Robertu ciemos. Viņš atbrauks uz Krāslavu pie manis rudens brīvdienās. Mans galvenais uzdevums - sastādīt interesantu programmu, lai Robertam būtu interesanti un jautri. Es esmu ļoti pateicīgs projekta organizatoriem, jo tas bija neaizmirstams piedzīvojums pirms skolas sākuma. Paldies visiem, kas man palīdzēja aizbraukt un brīnišķīgi pavadīt veselu nedēļu draudzīgajā Oliņu ģimenē."
                                                                                                                           Artūrs Rudaks,7.c
 


Comments