...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Rudens brīvlaiks 5.a klasē

Publicēja 2017. gada 9. nov. 01:50Varaviksne Skola
   
   Ir iestājies rudens. Un kas ir rudens bez interesantām brīvdienām?!
   Dmitrijs Bertulis: „ 24.oktobrī mēs apmeklējām baseinu. Pirmās četrdesmit minūtes mums bija ekskursija visās baseina telpās. Baseina galvenais administrators Konstantīns Kozačuks mums parādīja un pastāstīja par skvoša zāli, turku pirti, saunu un ledus kambari, par ūdens temperatūras mērīšanu un tā kvalitāti baseinā. Mēs apskatījām visas tehniskās palīgtelpas. Pateicamies Konstantīnam par interesantu stāstījumu. Pēc ekskursijas mēs izbaudījām visus priekus: plunčājāmies mazajā baseinā ar slidkalniņu, pasēdējām burbuļvannā, papeldējām lielajā baseinā un arī izmantojām kaskādes. Visiem maniem klasesbiedriem patika šis rudens brīvlaika piedzīvojums.”
   Lija Ignatjeva: „ Pēdējā rudens brīvlaika dienā, 29.oktobrī, mēs ar klasesbiedriem apmeklējām Kultūras namu, kur uz liela ekrāna rādīja filmu „Vectēvs, kas ir bīstamāks par datoru”. Filmas galvenie varoņi ir puika Oskars un viņa vectēvs. Oskars atbrauc no lielpilsētas, lai pavadītu vasaras brīvlaiku mazpilsētiņā pie vectēva. Vectētim daudz kas nepatīk Oskara rīcībā: sēdēšana pie datora, netīras krūzītes, kuras Oskaram ir slinkums izmazgāt, meli. Un tad vectēvs sāk ar visu to cīnīties, un pēc kāda laika vectēvs un mazdēls kļūst par labākajiem draugiem. Man filma iepatikās, es centos saprast filmas varoņu dialogus latviešu valodā.”
   Ļubomila Abramova: „ Visu rudens brīvlaiku es pavadīju jāšanas nometnē. Tā notika zirgu sētā „Klajumi”. Tur es pavadīju septiņas dienas. Katru dienu no rīta mēs jājām aptuveni piecpadsmit kilometrus. Dienas laikā mums bija divi treniņi- vadīšana un vingrošana. Vadīšanas nodarbībās mēs mācījāmies pareizi vadīt zirgu, mēs rikšojām , nevis lēkšojām, jo aulekšiem mēs esam vēl par mazu. Vingrošanas nodarbībās mēs vingrojām, un vislabāk man patika stāvēt uz zirga un taisīt šķērītes. Nometnē es iemācījos kopt zirgu. Man ļoti patika šī nometne.” Šeit var paskatīties videosižetu: http://www.lrtv.lv/zinas/zirgu-seta-klajumi-nodarbibas-ari-berniem-6442.
   Anastasija Apenko: „ Rudens brīvlaikā es piedalījos Krāslavas Sporta skolas nometnē „Sportot prieks”. Mēs, nometnes dalībnieki, piedalījāmies veselīga ēdiena pagatavošanas darbnīcā, tikāmies ar psihologu un ārstu un klausījāmies interesantu stāstījumu par to, kā būt veselam un dzīvespriecīgam. Par savu sporta karjeru mums stāstīja pasaules čempions D.Silovs. Un, protams, mēs šajā nometnē trenējāmies. Es esmu gandarīta par to, ka pavadīju laiku lietderīgi.”

Comments