...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Sirsnīgus svētkus!

Publicēja 2012. gada 14. dec. 02:08Varaviksne Skola
   
Tuvojas  Ziemassvētki. Priekšsvētku noskaņa valda mūsu domās un sirdīs. Visi gatavojas svētkiem .
   Mūsu skolas pārstāvji tika mīļi gaidīti AFS Ziemassvētku eglītē, kas notika 8.decembrī Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā .
   Pasākumā piedalījās skolas AFS viesskolēni  kopā ar savām viesģimenēm, bija iespēja neformālā gaisotnē satikties, pārrunāt dažādus jautājumus, vērot, kā viesskolēni lasīja Ziemassvētku dzejoļus un dziedāja dziesmas latviešu un krievu valodā. 
   Uz Ziemassvētku eglīti tika aicināti arī AFS apmaiņas  programmas dalībnieki, kuriem bija liels prieks atkal satikt savus jauniegūtos draugus, atcerēties  gan  kopā pavadītas dienas, gan ekskursijas un citus jaukus pasākumus, kas notika AFS apmaiņas programmas ietvaros.
   Mūsu skolas delegācijā bija 8 skolēni un divi vecāki. Visi svētku dalībnieki ir apmierināti un pateicīgi par šo pasākumu.  Kopā ar AFS studentiem viņi saņēma dāvanas no AFS  pārstāvjiem un ,protams, daudz siltu, sirsnīgu pateicības vārdu par piedalīšanos AFS aktivitātēs.
   Mēs visi sakām ,,Paldies!’’ novada domei par atbalstu un palīdzību, jo ar domes autobusu mēs  veiksmīgi  nokļuvām Rīgā, kā arī atgriezāmies mājās. Ceram arī uz turpmāko sadarbību.
   Visiem viesstudentiem, ģimenēm, kurās viņi dzīvo, AFS apmaiņas programmas dalībniekiem novēlu gaišus, baltus Ziemassvētkus un laimīgu, veiksmīgu jauno gadu!
                                                                                   AFS Latvijā, koordinatore  Jeļena Kļimova

Comments