...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Šķirosim, taupīsim, saudzēsim!

Publicēja 2016. gada 26. janv. 00:28Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2016. gada 26. janv. 22:42 ]
   
   2016.gada 22.janvārī mūsu skolā viesojās SIA „Dova” valdes loceklis Mārtiņš Teivišs un uzņēmuma grāmatvede Irēna Šlapina. Vizītes mērķis – makulatūras vākšanas akcijas uzvarētāju sveikšana un jauniešu izglītošana atkritumu vākšanas un šķirošanas jomā.
Uzvarētāji saņēma pateicības rakstus un balvas, kuras sarūpēja SIA „Dova” un Latvijas Zaļais punkts. Paldies visiem! Paldies 7.a klases audzēkņiem un klases audzinātājai A.Bahmatei, 7.b klasei un skolotājai L.Mariņenko, 5.b klasei un audzinātājai J.Sergejenko. Paldies SIA „Dova” par atbalstu un sadarbību, kuras rezultātā esam iecerējuši kopīgi iesaistīties kustībā „Šķiro, lai taupītu!”.
Atkritumu savlaicīgā šķirošana ļauj taupīt gan laika, gan darba resursus, kā arī saudzēt vidi, kurā dzīvojam. Mūsu dalība šajā projektā paredz, ka katrā kabinetā tiktu novietota atkritumu tvertne papīram, kuru varētu vākt pastāvīgi, nevis pāris reizes gadā. Tvertnes ir izgatavotas no otrreizējās pārstrādes kartona, ir gaumīgas, labi iederas skolas interjerā. Ceram, ka tuvākajā laikā mūsu darbs tiks uzsākts!


Skolas direktores vietniece Jeva Bojarčuka
Comments