Jaunumi‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Skolas labākie skolēni I semestrī

Publicēja 2015. gada 12. janv. 01:03Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2015. gada 12. janv. 02:07 ]
   Mūsu skolā 3.gadu pēc kārtas pasniegtas Zelta (par labiem un izciliem sasniegumiem) un Sudraba  (par labām sekmēm un centīgumu) pateicības 2.-12. klašu skolēniem par sasniegumiem I semestrī.
   Mūsu labākie:
Zelta pateicība
2.a kl.
Ļubomila Abramova   
Māris Dorofejevs
Karina Dudarenoka
Lija Ignatjeva
Marta  Skripļonoka
3.a kl.
Nikoļa Ļebedeva
Daniēls Pavlovičs
Anastasija Petunova
3.b kl.
Anna Kozačuka
Katrīna Šidlovska
4.a kl.
Maksims Kvjatkovskis
4.b kl.
Aleksa Maslovska
5.a kl.
Guntis Ungurs
5.b kl.
Karina Andžāne
10.a kl.
Elvīra Jančevska
Jūlija Žuravļova
11.a kl.
Diāna Bulavska
Nikola Širokaja
12.a kl.
Darja Stankeviča
Rita Zaikovska
12.b kl.
Diāna Bergmane
Vladislavs Nikolajs Makovskis

Sudraba pateicība

2.a kl.
Anastasija Apenko
Emilija Agata Bezina
Artemijs Krasnikovs
Artjoms Kusiņš
Artūrs Pitkevičs
Anastasija Vanaga
Deniels Vīksna
2.b kl.
Milāna Dombrovska
3.a kl.
Anna Karņicka
Raimonds Moisejs
Sergejs Žunda
3.b kl.
Ksenija Andžāne
Maksims Berestņevs
Karīna Čursina
Elizaveta Karole
Daniils Pantelejenko
Arnis Šidlovskis
Tatjana Zinčenko
3.c kl.
Valērijs Čurgelis
Ņikita Pleko-Ižiks
Vera Tumaševiča
4.a kl.
Andrejs Baranovskis
Elizabete Križanovska
Ksenija Kuzmina
Reinhards Nemiro
Aleksandra Soročina
Anastasija Stigeviča
Eduards Trofimovs
4.b kl.
Savelijs Marčenko

5.a kl.
Alīna Grodja
Olīvija Kleščinska
Ilga Ļapere
Valerija Morozova
Igors Sorogovecs
Anna Tarlecka
Evelīna Vivate
5.b kl.
Oļesja Abrosimova
Dmitrijs Berestņevs
Edvīns Krams
Emilija Marčenko
Arina Skovorodko
Diāna Smertjeva
6.a kl.
Ksenija Dolganova
6.b kl.
Dana Korjakina

7.a kl.
Natālija Kuzmina
Daniils Mickevičs
7.b kl.
Ernests Jančevskis
Karīna Kurica
Viktorija Tukiša
Karīna Volkoviča
8.a kl.
Viktorija Brazeviča
Staņislavs Kitoks
Ilona Lukaševiča
Deniss Seļezņovs
Dana Solima
Artūrs Verigo
Ērika Zaikovska
9.c kl.
Aleksandra Andrukoviča
Artūrs Rudaks



Comments