...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Skolēnu apmaiņas programma 2013. gada augusta nogalē

Publicēja 2013. gada 3. sept. 07:08Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2013. gada 3. sept. 07:08 ]

   

„Mani sauc Jūlija, es piedalījos AFS apmaiņas projektā. Man ļoti patika šis projekts. Mana ģimene bija priecīga, ka varēja uzņemt meiteni no Auces, viņu sauc Tāla . Ar Tālu mēs runājām divās valodās –  latviešu un krievu valodā. Tāla nesaprata krievu valodu, bet tagad jau var daudz ko pateikt. Šajās dienās mēs daudz ko izdarījām, iemācījāmies un jauki pavadījām laiku. Tagad Tāla man ir kā mazākā māsiņa, es ļoti priecājos, ka viņa bija pie manis ciemos.

   Tālai ļoti patika mūsu pilsēta, skola, Aglonas bazilika, Velnezers un Preiļi , kur mēs apmeklējām Leļļu muzeju un pielaikojām skaistus tērpus. Mēs vēl bijām Boulinga zālē,  baseinā un daudzos interesantos muzejos. Kad bija auksti, mēs gatavojām savām rokām dāvanas Tālei un viņas ģimenei, mēs nokrāsojām krūzes, veidojām ziedu kompozīcijas un daudz ko citu.

   Tā bija neaizmirstama augusta nogale, kas paliks man uz ilgu laiku atmiņā”.

                                                                                                          Jūlija Pestereva,  8.a


   "Mani sauc Tāla. Esmu no Auces, man ir 11 gadi. Es piedalījos AFS  projektā. Esmu  ļoti priecīga, ka varēju piedalīties šajā projektā. Sākumā es ļoti baidījos braukt uz Krāslavu, bet tomēr izdomāju, ka braukšu. Kad atbraucu es biju ļoti nobijusies un nevienu nepazinu. Ar katru dienu arvien vairāk un vairāk iepazinu ģimeni, kura mani uzņēma.  Mēs bijām novada bibliotēkā, Boulingā, Makdonaldā, pie Velnezera, Krāslavas muzejā un  apskatījām pilsētu. Bijām arī uz Karaļu kalna, Aglonas bazilikā, Rudo saietā, apskatīju Varavīksnes vidusskolu, bijām Leļļu galerijā un uzvilkām greznas kleitas un cepures. Visvairāk man patika Rudo saiets, tur es pirmo reizi mūžā braucu ar moci un darīju vēl daudzas citas lietas. Sākumā es vispār nemācēju krievu valodu, bet tagad es zinu diezgan daudz. Krāslavā mēs runājām latviski un krieviski.

Gribu  pateikties ģimenei par viesmīlīgumu un sirsnīgumu. Tas bija skaists piedzīvojums pirms skolas sākuma."

                                                                                                    Tāla  Šulgina, 6.kl., Auces vidusskola


Comments