...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Skolēnu apmaiņas programma 2013. gada septembra sākumā

Publicēja 2013. gada 23. sept. 03:25Varaviksne Skola


   Mani sauc Aleksandra. Es piedalījos AFS apmaiņas projektā. Es esmu ļoti priecīga, ka man bija tāda iespēja piedalīties projektā. Tas bija neaizmirstams piedzīvojums! Aucē mēs iepazināmies ar pilsētas vēsturi, apskatījām vietējās interesantas vietas. Mēs arī apskatījām 7 avotus Ķēvelē, Tērvetes dabas parku, Dabas muzeju. Mēs braukājām uz Dobeli un Jelgavu. Aucē es arī staigāju skolā. Man bija interesanti paskatīties, kā notiek mācību process citās pilsētās, skolās. Es iepazinos ar daudziem jauniešiem. Pats svarīgākais, ka mana latviešu valoda kļuva labāka un tas ir redzams. Gribu pateikt paldies manai Auces ģimenei par to, ka uzņēma mani! Arī gribu pateikt liels paldies projekta organizatoriem par iespēju piedalīties. Ceru, ka varēs piedalīties vēl.
Aleksandra Andrukoviča 8.c 

   Mani sauc Katrīna. Es arī piedalījos AFS programmā. Mēs bijām četras meitenes, kuras sadalīja pa pāriem un nosūtīja divās dažādās ģimenēs. Mēs ar Sašu nokļuvām Valteru ģimenē. Tur jau bija divas meitenes, māsiņas - Baiba (14 gadi) un Līga (13 gadi). Ļoti draudzīga ģimene.
Man ļoti paveicās, ka es nokļuvu Aucē. Tur ir ļoti atsaucīgi cilvēki. Pateicoties projektam es atradu jaunus draugus, mana latviešu valodā kļuva labāka, es apskatīju tādas vietas, kur nekad vēl neesmu bijusi. Šīs 10 dienas bija vislabākās. Es tās pavadīju kopā ar draugiem. Liels paldies manai Auces ģimenei par to, ka pieņēma mani.

Katrīna Vidjakina 8.c

Comments