...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Šovs „Povtori”

Publicēja 2015. gada 22. okt. 05:05Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2015. gada 28. okt. 01:12 ]

Povtori 2015

   

Pagājušā gada 5. -8.klašu pasākumu reitings liecināja par to, ka šovs "Povtori!" ieguva pirmo vietu.  Tāpēc tika pieņemts lēmums arī šogad rīkot šo pasākumu.  Veselu mēnesi skolā ritēja mēģinājumi. Šogad arī ceturto klašu skolēni piedalījās šovā.

 Klāt uzstāšanās diena! Zālē pulcējās skatītāji un 160 dalībnieki. Dalībnieki ļoti atbildīgi gatavojās  - sarūpēja kostīmus, dekorācijas un grimu. Rezultāts kolosāls un pozitīvs! Gan prieka asaras, gan gandarījums par paveikto. Svētki izdevās!

Paldies visiem dalībniekiem! Īpašs paldies vecāko klašu skolēniem par sniegto atbalstu un palīdzību!

Mis Disko

Anastasija Bizūne 4.a

Misters Disko         

Aleks Vojcehovičs

Labākais solists

Vladislavs Dilba 7.a

Marčels Pastrama 8.a

Labākā soliste

Elizavete Karole 4.b

Aleksa Maslovska 5.b

Nominācija „Vizuālais noformējums”

5.b klase

Nominācija„Oriģinālais klips”

8.c klase

7.b klase

Nominācija „Labākā deja”

5.a klase

6.b klase

Nominācija „Jautrākais klips”

7.c klase

4.c klase

6.c klase

Nominācija „Festivāla pārsteigums”

4.b klase

8.b klase

7.a klase

Nominācija „Tuvāk oriģinālam”

6.a klase

4.a klase

8.a klase


Avīzes "EZERZEME" raksts:

Atkārto!

   Droši vien daudzi mūsu lasītāji savu televizoru ekrānos kaut reizi vēroja slaveno šovu „Atkārto!”. Taču diez vai kaut kam izdevās apmeklēt šī raidījuma filmēšanu. Ceļš ir tāls, biļetes dārgas, tas prasīs diezgan daudz laika... Taču izrādās, ka nemaz nav obligāti doties tālā ceļā, jo šis šovs jau otro gadu tiek rīkots Krāslavas Varavīksnes vidusskolā!

   ...Skolas aktu zāle bija pilna – aizņemtas gan visas sēdvietas, gan pieejamas stāvvietas. Noskatīties šo spilgto šovu atnāca skolnieki, skolotāji, skolas darbinieki un vecāki. Un tur tiešām bija, ko redzēt! Visi kolektīvi no 4. līdz 8. klasei ar vecāko klašu skolēnu palīdzību izvēlējās fragmentu no kaut kādas slavenas filmas un, pateicoties centīgumam sagatavošanās posmā, mēģinājumiem pēc stundām un rūpīgai kostīmu izvēlei, tika prezentēti izcili priekšnesumi. Izvēle bijusi ļoti dažāda – „Kaukāza gūstekne”, „Mīlestības formula”, „Briljanta roka”, „Nejaukais Es”, „Madagaskara”, „Radu būšana”... Visu pat grūti minēt!

   Mūsu jaunie aktieri atdeva visus spēkus par simts procentiem. Spēlēja kā īsti aktieri. Zāle nepārstāja aplaudēt. Žūrijai bija ļoti sarežģīti noteikt labākos, visas klases saņēma saldo balvu un diplomu kaut kādā nominācijā: „Tuvu oriģinālam”, „Labākā deju grupa”, „Labākais vizuālais noformējums”, „Jautrākais klips”, kā arī nominācijā, kas apvieno visas iepriekšējas – „Festivāla pārsteigums”. Neviens nav palicis bez kāda apbalvojuma! Bet šova dalībnieki savukārt pateicās saviem palīgiem no vecākajām klasēm, kuri nodarbojās ar viņiem ārpusstundu laikā.

   Patīkami, ka atbalstu un draudzību starp vecākajiem un jaunākajiem skolas audzēkņiem var novērot visa mācību gada garumā - sākot ar 1. septembri, kad divpadsmitās klases skolēni izved uz svinīgo līniju tos, kas pirmo reizi sēdās skolas solā, un beidzot ar Pēdējā zvana dienu, kad mazuļi pavada absolventus uz svētku līniju. Visa mācību gada garumā skolā notiek daudz citu pasākumu, kurus kopīgiem spēkiem organizē visi skolas audzēkņi. Viņi dzīvo pēc principa „Viens par visiem un visi par vienu!” Tā turēt!

Natālija ZDANOVSKA 


Comments