...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Starpskolu draudzības pēcpusdiena „EJOT LAIMES CEĻUS”

Publicēja 2014. gada 12. dec. 02:22Varaviksne Skola

Miers un saticība, prieks un labestība. Šīs izjūtas pieder Ziemassvētku gaidīšanas laikam, ienākot katrā mājā un katrā sirdī, kas ļaujas notikuma burvībai. Darot laimīgus citus, kļūsti laimīgs pats!

Tieši pirmās Adventes priekšvakarā 27.novembra pēcpusdienā Krāslavas pamatskolā uz kārtējo starpskolu draudzības pēcpusdienu “Ejot laimes ceļus” devās arī Varavīksnes vidusskolas 5.c un 6.c klases skolēni. Šo pasākumu organizēja Latvijas Sarkanā Krusta organizācija. Piedalījās vairākas novada skolas.

Lai izjustu Ziemassvētku gaidīšanas prieku un radītu svētku gaidīšanas atmosfēru, bērni uz pasākumu ieradās krāšņās rūķu cepurēs.

Draugu nekad nevar būt daudz, tāpēc bērniem jau pasākuma sākumā notika īpaša iepazīšanās spēle - katrs bērns saņēma zīmīti ar savu vārdu.

Rūķi allaž ir čakli un darbīgi, tāpēc radošās darbnīcas uzdevumu visi uztvēra ar lielu interesi un labprāt ķērās pie darba - bērni grupās rotāja vareni lielas rūķu cepures ar košām sniegpārsliņām. Katra skola bija sagatavojusi aktivitāti, kurā iesaistīja arī pārējos bērnus. Mūsu skolēni iepriecināja visus ar jaukiem deju priekšnesumiem. Pēc labi padarīta darba, atpūtas draugu lokā katrs pasākuma dalībnieks saņēma godam nopelnīto diplomu par aktivitāti.

Paldies par sadarbību un ideju atbalstu Varavīksnes vidusskolas skolotājām Jeļenai Klimovai un Ņinai Živuhinai.

Informāciju apkopoja O.Korčagina

 

Comments