...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Starptautiskais matemātikas konkurss „Ķengurs 2017”

Publicēja 2017. gada 2. maijs 00:22Varaviksne Skola
   
   23.martā Latvijas skolēni kopā ar skolēniem visā pasaulē sacentās matemātikas zināšanās. Šajā gadā konkursa "Ķengurs" dalībnieku skaits ir izaudzis līdz pat 23885 skolēniem no 247 Latvijas skolām!
   Konkurss ir īstās sacensības. Galvenais mērķis ir parādīt bērniem matemātikas pievilcīgo pusi, sniegt viņiem iespēju sajust prieku no intelektuālās piepūles un, no pirmajām, kaut arī mazām, uzvarām un atklājumiem.
   Konkurss-spēle „Ķengurs – matemātika visiem” veicina matemātikas popularitāti un paaugstina studējošo interesi pret to. Spēle ne tikai stimulē skolas programmas apguvi, bet arī mudina studējošos piedalīties citās olimpiādēs, konkursos un sacensībās. 

   Jau trešo gadu pēc kārtas konkursā piedalās arī Krāslavas Varavīksnes vidusskola. Šogad piedalījās 51 skolēns no 5. - 11. klasēm.. Patīkami, ka ik gadu skolēni izrāda lielāku interesi par šo konkursu un rezultātā dalībnieku skaits kļūst lielāks. Visaktīvākie bija 5.b; 6.a; 7.a; 8.a; 9.a un 11.a klases skolēni. Rezultātā tika noskaidroti labākie savās paralēlēs un viņi tika apbalvoti ar diplomiem: DĀNIELS PAVLOVIČS (5.a); ALEKSEJS PLOTŅIKOVS (6.a); GUNTIS UNGURS (7.a); VLADISLAVS BARANOVSKIS (8.b); ANASTASIJA SMIRNOVA (9.a); DENISS SEĻEZŅOVS (10.a); ALEKSANDRS SILIBITKINS (11.a).
   Ka arī 20 labākajos savā paralēlē visā Latvijā iekļuva: DĀNIELS PAVLOVIČS (5.a) (13. vieta no 2840 dalībniekiem)
   Paldies visiem par dalību konkursā un sasniegtiem rezultātiem, ceru, kā nākošo gadu dalībnieku skaits un to skolēnu skaits, kuri nokļūs Top 20 visā Latvijā, būs lielāks! 


Natālija Kirkileviča, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas Matemātikas un informātikas skolotāju metodiskās komisijas vadītāja
Comments