...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Svešvalodu nedēļa “Learning languages through celebrations”

Publicēja 2016. gada 6. okt. 00:10Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2016. gada 13. okt. 00:11 ]
   2016. gada no 26. līdz 30.septembrim mūsu skolā notika Svešvalodu nedēļa “Learning languages through celebrations”.
   Radošās darbnīcas strādāja 3 dienas. Skolas gaiteņi pakāpeniski tika rotāti ar skolēnu radošajiem darbiem un atskaitēm no radošajām darbnīcām. 5.-7. klašu radošajā darbnīcā tapa zīmējumi un plakāti. 8.-9.klašu skolēniem tika organizēta viktorīna. Skolēni atbildēja uz viktorīnas jautājumiem par svētkiem valstīs, kurās runā angļu valodā. 10.-12. klašu skolēniem tika organizēta radošā darbnīca, kur bija iespēja nofilmēt nelielu īsfilmu par svētkiem Lielbritānijā, Īrijā, Amerikā un Vācijā. Visi sagatavotie materiāli būs izmantoti visa mācību gada gaitā kā metodiskais resurss.
   Mūsu AFS skolēni Alessia Caratelli un Homera Bevilacqua arī piedalījas svešvalodu nedēļā. Alessia pastāstīja par savu valsti un par saviem pirmajiem soļiem Latvijā. Viņi piedalījas arī viktorīnā.
   Visu nedēļu skolēni labprāt dziedāja dziesmiņas angļu valodā, mācījās citu valstu tradīcijas.
   Skolēni skatījās animācijas filmas angļu un vācu valodā.
   2016.gada 29.septembrī skolā viesojās ASV vēstniecības Politikas un ekonomikas nodaļas vadītājas vietniece Vanessa Acker. Viņa tikās ar vecāko klašu audzēkņiem un pārrunāja stereotipu pastāvēšanu, to ietekmi uz cilvēku ikdienu un dzīves kvalitāti. Viešņa bija patīkami pārsteigta par mūsu jauniešu angļu valodas zināšanām. Sarunas laikā jaunieši uzzināja daudz interesantu faktu par ASV jauniešu uzskatiem, stereotipiem un to ietekmi.
   Vanessa Acker: “Thanks so much for the opportunity to speak with your students – I was really impressed with everyone`s questions and level of English! I hope to see many of the students take advantage of scholarships and study abroad programs - I know you have bright future ahead of you and I encourage you to follow your dreams.”
   Svešvalodu skolotāji ir ļoti pateicīgi visiem skolēniem par aktīvu piedalīšanos radošajās darbnīcās un viktorīnās. Svešvalodu nedēļas rezultātā skolēniem veidojas atbildības attīstība. Pateicamies skolotājiem un skolas administrācijai par sadarbību.
   Paldies visiem! Veiksmi un panākumus valodu apguvē!

Видео YouTube


Angļu un vācu valodas skolotāji


Comments