...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

SVĒTKU NEDĒĻU ATKLĀJAM AR SADZIEDĀŠANOS

Publicēja 2016. gada 16. nov. 03:33Varaviksne Skola
   
   Svētku nedēļa Krāslavas Varavīksnes vidusskolā sākās ar nozīmīgiem pasākumiem. Pirmdien mācību iestādes vestibilā tika atklāts Latvijas jubilejas pulkstenis, kas skaitīs laiku līdz Latvijas proklamēšanas 100.gadadienai, un Labo darbu koks „Mēs Latvijai!”, uz kura ozollapām būs redzami visi skolas audzēkņu labie darbi.
   ,,Ikviens skolēns vai visa klase, paveicot labo darbu, ierakstot informāciju par to un norādot datumu, var piestiprināt lapiņu pie koka. Pēc diviem gadiem, kad mūsu valsts svinēs jubileju, mēs redzēsim, cik daudz labo darbu ir paveikts pa šo laiku,” pastāstīja latviešu valodas skolotāja Irēna Gončarova.

   Atklājot pulksteni un piestiprinot pie koka pirmās lapiņas, visa skola mūzikas skolotājas Ritas Andrejevas vadībā vienojās kopējā dziesmā.
   Irēna Gončarova: „Latvieši ir tauta, kurai ļoti patīk dziesmas, tāpēc mūsu skola nolēma ieskandināt valsts svētku nedēļu ar sadziedāšanos. Nākamajās dienās notiks interaktīvie koncerti. 9.-12. klašu skolēniem mēs sagatavojām teatralizētu uzvedumu par Latvijas karoga vēsturi – tā radīšanu un gaitām dažādu laikmetu griežos, sākot ar 12. gadsimtu līdz mūsu dienām.”
   Kā pastāstīja Rita Andrejeva, gatavojoties mūsu valsts simtgadei, skolas audzēkņi piedalīsies neparastā akcijā, kuras ietvaros divu gadu garumā viņi iemācīsies simts latviešu tautasdziesmas.


Elvīra Škutāne, autores foto
Comments