...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

TDK “Austriņa” satiek vasaru Jelgavā

Publicēja 2018. gada 5. jūn. 02:13Varaviksne Skola
   2018. gada 2. Jūnijā agrā rītā Krāslavas Varavīksnes vidusskolas TDK “Austriņa” devās ceļā uz festivālu „Latvju bērni danci veda” Jelgavā.
   5.klašu un 6.klašu kolektīvi no „Austriņas” ,, veiksmīgi startēja ielu koncertā Jelgavas kultūras nama teritorijā ar savu deju programmu „Jautrās dejas”. Pēc koncerta dejotājus sagaidīja gardās pusdienas.
   Brīvajā laikā bērniem bija iespēja pastaigāties pa Jelgavas pili( kādreiz bijusī Kurzemes un Zemgales hercogu rezidence), bet tagad Latvijas Lauksaimniecības universitāti, ieraudzīt Baltijā unikālo Mītavas tiltu pār Drisku, nofotografēties ar skulptūru – strūklaku „Jelgavas students”, apmeklēt Sv. Trīsvienības baznīcas torni.
   Vakarpusē „Austriņas” dalībnieki nolika ziedu pušķus pie Jāņa Čakstes pieminekļa. Gājiena laikā ieņēma savu vietu aiz zīmes Latgale – Krāslava.
   Paldies Krāslavas Varavīksnes vidusskolas administrācijai un Krāslavas novada domei par iespēju piedalīties festivālā. Mīļu paldies skolotājām N.Tadello, V. Purpišai, I. Solimai, A. Lukšai par līdzdalību un atsaucību!
N. Adamoviča

YouTube video


Comments