...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

TIKŠANĀS AR LABIEM DRAUGIEM

Publicēja 2017. gada 11. sept. 23:00Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2017. gada 20. sept. 23:28 ]
   
   6. septembrī mūsu skolā viesojās Zviedrijas brīvprātīgās labdarības organizācijas "Network Sweden Latvia" pārstāvji. Skolas direktore L. Senčenkova pastāstīja par skolu, tās ikdienu, darba prioritātēm, kā arī pateicās par palīdzību, kuru zviedri sniedz teju 7 gadus. Šoreiz zviedru draugi vēlējās tikties ar 12. klašu skolēniem, apsprieda dažādus aktuālus jautājumus, piemēram, jautājumu par jauniešu projektiem, kā arī izskanēja piedāvājums jauniešiem doties apmaiņas braucienā uz Zviedriju ar mērķi detalizētāk iepazīt zviedru kultūru un ikdienu. 
   Šogad skolā mācās AFS programmas studente Liliane Alves Farherr no Itālijas, kura zviedriem pastāstīja par saviem pirmajiem iespaidiem Latvijā, notika viedokļu apmaiņa. Liliane pastāstīja par AFS programmu un parādīja AFS muzeju mūsu skolā. 
   Vizītes otrajā daļā notika tikšanās ar ģimenēm, kurām piešķirts trūcīgās ģimenes statuss. 
   Zviedri bija patīkami pārsteigti par to, ka skolā vairākām klasēm ir skolas forma, jaunieši ir aizņemti starpbrīžu laikā. 
   Š. g. vasarā mūsu skola saņēma humānās palīdzības kravu no Zviedrijas. "Network Sweden-Latvia" pārstāvis Jan-Olof-Back uzdāvināja 2016./2017. mācību gada labākajai absolventei Jūlijai Žuravļovai portatīvo datoru. Jūlija ir ļoti pateicīga Janam Backam par vērtīgo dāvanu, tā ir nepieciešama, uzsākot studijas augstskolā. 
   Liels prieks, ka pasaulē ir cilvēki, kuru nesavtīgums un labā sirds spēj dāvāt prieku tiem, kuriem tas tik ļoti nepieciešams. Šī sadarbība ilgst jau 7 gadus. Esam pateicīgi mūsu sadarbības partneriem Zviedrijā un ceram uz turpmāko palīdzību. Liels paldies mūsu zviedru draugiem! Jeļena Kļimova, angļu valodas skolotāja
Comments