...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Tikšanās ar Māru Jakubovsku un viņas suņuku Rufi

Publicēja 2016. gada 7. nov. 09:11Ilona Kolodnicka   [ atjaunināja Varaviksne Skola 2016. gada 9. nov. 02:21 ]

    

   Grāmatu svētku ietvaros mums, 5.b klases skolēniem, bija iespēja tikties ar latviešu rakstnieci Māru Jakubovsku. Viņa ir divu interesantu grāmatu „Rufis atrod mājas” un „Rufis dodas dzīvē” autore. Kar ir Rufis? Tas ir mīļš, jautrs, draudzīgs suņuks, ar kuru mēs arī iepazināmies.
   Nedēļas laikā visas latviešu valodas stundas bija veltītas M.Jakubovskas grāmatām par Rufi. Tika pildīti lasīšanas, klausīšanās, rakstīšanas uzdevumi, kuru pamatā bija šo grāmatu fragmenti. Mājās mēs lasījām par Rufi un atbildējām uz jautājumiem par saturu. Daži no mums izdomāja jautājumus rakstniecei, bet daži – zīmēja Rufi un rakstīja novēlējumus.
   Grāmatu tirdziņā iegādājāmies M.Jakubovskas grāmatas par Rufi, palūdzam viņai autogrāfu. Sarunas laikā uzdevām iepriekš sagatavotus jautājumus. Rakstniece uzdāvināja mums suņuka fotogrāfijas. Un beigās mēs pasniedzām ziedus un dāvanas rakstniecei un Rufim. Ar prieku uzdāvinājām arī savus zīmējumus.Bet pēc tam visi kopā izgājām ārā, un te Rufis atstāja mums savu „autogrāfu”– pēdas nospiedumu.
   Šogad mums bija dota unikāla iespēja izbaudīt Grāmatu svētku gaisotni. Un, protams, tikšanās ar īstu rakstnieci un mīļu suņuku Rufi mums bija jauks šīs dienas piedzīvojums.

 5.b klases skolnieki

Comments