...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Tikšanās ar veco ļaužu pansionāta „Priedes” darbinieci Innu Ungari

Publicēja 2015. gada 8. jūn. 01:10Varaviksne Skola
   6. martā 1.c klases audzinātāja Valentīna Sadovska organizēja interesantu tikšanos ar veco ļaužu pansionāta „Priedes” darbinieci Innu Ungari. Inna Ungare strādā pansionātā kopš tā atklāšanas laika, no 1996. gada 7. jūnija.

   Bērni ar lielu interesi klausījās par veco cilvēku dzīvi, uzzināja , kādu iemeslu dēļ cilvēki kļūst vientuļi. Inna Ungare pastāstīja, ka pansionātā ir pirts. Cilvēki dzīvo draudzīgi un interesanti.

   Pansionātā bieži tiek organizētas Krāslavas mākslinieku gleznu izstādes. Tagad iedzīvotāji apskata Feliksa Lukaševiča gleznas. Ar lielu interesi viņi apskatīja arī ķirurga Česlava Aprupa mākslas darbus.

   Inna Ungare atnesa arī interesantas fotogrāfijas. Viena no tām atgādina mums pansionāta atklāšanu, kurā piedalījās Latvijas prezidents Guntis Ulmanis. Pa kresi blakus prezidentam ir Inna Ungare.

   Inna Ungare pastāstīja par pansionāta vecākiem cilvēkiem – Mariju Kozindu, kurai ir 94 gadi un Vladimiru Solovjovu. Viņam ir 88 gadi.

   Skolēniem bija interesanti uzzināt, ka ir situācijas kā televīzijas pārraidē „Gaidi mani”. Ar interneta palīdzību pansionāta darbinieki atrada viena iedzīvotāja meitu, kuru viņš neredzēja vairākus gadus.

   Nākamajā gadā veco ļaužu pansionātam „Priedes” jubileja – 20 gadi.


Bērni novēlēja cilvēkiem stipru veselību, ilgu mūžu.

Skolēni nolēma apciemot pansionātu un iepazīties ar tā iedzīvotājiem.Materiālu apkopoja Ludmila Buhalova, jauno žurnālistu pulciņa vadītāja.
Comments