...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Tikšanās bibliotēkā

Publicēja 2017. gada 7. dec. 23:23Varaviksne Skola

   6.decembra pēcpusdienā mēs devāmies uz Krāslavas centrālo bibliotēku, kur notika tikšanās ar latviešu bērnu rakstnieci Luīzi Pastori.
   Luīzes pirmā grāmata ir „Stāsts par Pakaļasti tiem, kas vēl aug”. Pirmajai grāmatai seko otrā – „Petra un sniegpārslu meistars”, kurā mazākajiem lasītājiem autore stāsta par to, kā rodas sniegpārslas. Rakstniece turpina rakstīt bērniem, un kopā ar mākslinieci Elīnu Brasliņu veido stāstu sēriju “Mākslas detektīvi”. Tajā iznākušo grāmatu „Pazudušais pērtiķis”, „Neredzamais cilvēks” un „Svešinieka atnākšana” galvenie varoņi Teo un Poga dodas izmeklēt Latvijas mākslinieku Jaņa Rozentāla, Kārļa Padega un Niklāva Strunkes gleznu noslēpumus.
   Mēs uzdevām rakstniecei jautājumus un uzzinājām, kas viņu motivēja rakstīt, kādas ir viņas mīļākās grāmatas, kādi ir viņas hobiji.
   Pēc tam mēs apskatījām interesantu izstādi „Senās fotogrāfijas un noderīgas lietas bērniem – krāslaviešu mantojums”. Izstādē bija dažādi eksponāti: fotogrāfijas, atklātnes, grāmatiņas, bērnu sandales, rotaļlietas, matrjoška un citas lietas.
   Bibliotēkā mēs aplūkojām ļoti skaistu un radoši noformētu dzimtas koku. 

YouTube video


 Māris Dorofejevs, 5.a klase

Comments