...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

UZSMAIDIET APKĀRTĒJIEM!

Publicēja 2019. gada 15. maijs 01:22Varaviksne Skola
   Pavasaris – tas ir ne tikai gaišākais un spilgtākais gada periods. Pavasaris – tas ir dvēseles stāvoklis. Pavasarīgs noskaņojums dāvā mums daudz jauku emociju un patīkamu brīžu, ko gribas vienkārši izbaudīt.
   Pavasarī mums visiem jābūt labam garastāvoklim. Pareizāk sakot - visiem gribas, lai tas būtu priecīgs, sapņains, pacilāts vienkārši tāpēc, ka ir iestājies pavasaris.
   Un arī nav iespējams nepasmaidīt, skatoties uz spilgtiem zaļumiem, plaukstošiem pumpuriem, augiem puķu dobēs un pilsētas trokšņu fonā sadzirdēt, kā no debesīm atskan atlidojušo gājputnu klaigas.
   Sagaidot visu paaudžu iemīļotākos un gaišākos pavasara svētkus, Varavīksnes vidusskolā notika koncerts par godu māmiņām un vecmāmiņām. 1. - 4. klašu deju un vokālo kolektīvu dalībnieki uzdāvināja mīļajiem viesiem savu mākslu un radīja saulainu un pavasarīgu noskaņojumu. Bērni ļoti centās, un viņiem viss izdevās. Vispateicīgākie skatītāji – tās ir mūsu māmiņas. Labestība, maigums un māmiņas smaids nodrošināja šo pavasarīgo noskaņojumu, kas padara mūs par vislaimīgākajiem cilvēkiem.
   Mūsu vecmāmiņas.... Tieši viņas ar savu siltumu un mīļumu māca mūs vienmēr būt laipniem un iejūtīgiem.
   Viņām vienmēr ir laiks mazbērniem, un viņas vienmēr zina, kā viņus izklaidēt, ar ko pabarot un kādu dziesmiņu nodziedāt, lai viņiem vienmēr būtu labs garastāvoklis.
   Pavasarī, līdz ar dabas pamošanos, sirds atveras kaut kam jaunam, nezināmam. Gribas sarunāties, izkratīt dvēseli, dzirdēt sirsnīgus, maigus vārdus, smaidīt garāmgājējiem un saņemt pretī viņu draudzīgos un labvēlīgos smaidus.
Uzsmaidiet apkārtējiem! 

Видео YouTube


Anžela Semjonova, autores foto
Comments