...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Vasaras spilgtākie iespaidi

Publicēja 2017. gada 27. sept. 00:48Varaviksne Skola
   Vasara ir interesantu un aizraujošu piedzīvojumu laiks.Par to mēs vēlreiz pārliecinājāmies, kad klases stundā veidojām prezentāciju par šīs vasaras spilgtākajiem iespaidiem un rakstījām domrakstu par jaukākajiem notikumiem. Laiks paskrēja ātri un vasara beidzās, bet atmiņas paliks!
   Ļ.Abramova: „Man bija jauka vasara, jo es paspēju piedalīties četrās nometnēs, trīs bija saistītas ar peldēšanu un viena – ar mentālo aritmētiku. Un vēl es piedalījos astoņās triatlona sacensībās. Šajā sezonā savā vecuma grupā es ieguvu otro vietu valstī. Šis rezultāts mani ļoti priecē.”
   K.Dudarenoka: „ Spilgtākie iespaidi ir saistīti ar to, ka šovasar es divas reizes biju Turcijā.”
   E.A.Bezina: „ Apmeklēju Rīgas zoodārzu, tur man ļoti patika žirafes. Pirmo reizi biju Siguldā, kur apskatīju Turaidas pili un Gūtmaņa alu. Biju atpūtas parkā „Stalkers”, un tur man patika akmens un koka skulptūras.”
   A.Apenko: „Šovasar manā dzīvē bija daudz notikumu. Es biju Ventspilī, Jūrmalā un vēl ceļoju uz Grieķiju. Vislabāk man patika Jūrmalā, jo tur bija sporta nometne un es ieguvu daudz jaunu draugu.”
   L.Ignatjeva: „ Jūlijā es braucu ciemos pie vecmāmiņas, kura dzīvo Robežniekos. Tur es katru dienu gāju uz bibliotēku un lasīju Bērnu žūrijas grāmatas.”
   M.Dorofejevs: „ Es biju futbola nometnē un piedalījos vairākos futbola turnīros Maltā, Rēzeknē, Ilūkstē, Pļaviņās, kā arī Krāslavā. Vienā no turnīriem mūsu komanda uzvarēja.”
   A.Čertkovs: „ Daudz laika pavadīju pie Drīdža ezera, biju akvaparkā Lietuvā.”
   A.Fedčenko: „ Apmeklēju zooloģisko dārzu Rīgā. Spēlēju futbolu, vizinājos ar riteni. Arī jautri nosvinēju dzimšanas dienu.”
   J.Filipenkova: „ Kad biju Jūrmalā, es satikos ar Allu Duhovu- baleta „Todes” vadītāju.”
   M.Skripļonoka: ,,Vasarā es biju ciemos pie vecmāmiņas, apmeklēju pulciņu ,,Saulīte’’, ļoti daudz lasīju.”
   D.Iļjenko: ,,Šovasar es pirmo reizi biju putu ballītē. Putas bija mīkstas un baltas kā sniegs. Biju kinoteātrī un skatījos smieklīgu filmu par zirnekļcilvēku.”
   A.Vanaga: ,,Es apmeklēju skaistāko Latvijas pilsētu, jo vasarā es četras dienas biju Ventspilī. Es atpūtos pie jūras, biju ūdens piedzīvojumu parkā, skatu tornī, bērnu pilsētiņā, pilī un brīvdabas muzejā, pastaigājos pa molu.”
   A.Pitkevičs: ,,Es biju pie jūras Saulkrastos, Minhauzena muzejā Duntē un Turaidas pilī. Kad mēs ienācām kafejnīcā, sākās negaiss. Pūta spēcīgs vējš, lietus gāza kā no spaiņiem, zibeņoja. Pēc kāda laika mēs ieraudzījām negaisa briesmu darbus.”
N.Ivanovs: ,,Es jūnijā biju angļu valodas nometnē. Pēc tam es biju Lietuvā, akvaparkā. Vasarā es daudz lasīju.” 

YouTube videoKlasesbiedru domrakstus lasīja L.Ignatjeva, 5.a klases skolniece.
Comments