...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Gudrinieki un gudrinieces

Publicēja 2015. gada 1. jūn. 04:07Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2015. gada 8. jūn. 00:57 ]
   „Varavīksnes” skolas vecāku asambleja ir ilggadīga tradīcija un gada spilgtākais notikums. Svinīgā pasākuma kulminācija – kopsavilkumu veikšana un apbalvojumu pasniegšana. Pēc direktores Ludmilas Senčenkovas apsveikuma runas apbalvojumus saņēma ne tikai divi simti audzēkņu, bet arī četri desmiti visaktīvāko vecāku. Balvas, goda raksti, ziedu klēpji tika pasniegti arī mīļajiem skolotājiem, visa labā, saprātīgā un mūžīgā nenogurstošiem devējiem. Svētku koncerts pārvērtās talantu parādē. Vecāku asamblejā dāvanas priekšnesumu formā bija sagatavojuši labākie skolas dejotāji un dziedātāji.

   Pirmo publisko pagodināšanu un visu klātesošo uzmanību saņēma trīspadsmit skolēni, kuru vārdi papildināja skolas „Goda grāmatu” – Māris Dorofejevs, Katrīna Šidlovska, Maksims Kvjatkovskis, Ilga Ļapere, Karīna Andžāne, Dana Korjakina, Karīna Kurica, Katrīna Tračuma, Aleksandra Andrukoviča, Elvīra Jančevska, Diāna Bulavska, Darja Stankeviča, Diāna Bergmane.

   Atzinību pasniegšanas laikā tika paziņoti arī nominācijas „Gada skolēns” ieguvēji. Labākie no labākajiem ir Rihards Sorogovecs, Ļubomila Abramova, Daniils Pantelejenko, Aleksa Maslovska, Igors Sorogovecs, Guntis Ungurs, Vladislavs Dilba, Ernests Jančevskis, Natālija Kuzmina, Ērika Zaikovska, Artūrs Rudaks, Jūlija Žuravļova, Nikola Širokaja, Jeļena Ozerska un Rita Zaikovska.

   Divdesmit pirmā „Varavīksnes” vecāku asamblejā tika pasniegts rekordliels skaits apbalvojumu un tā tika aizvadīta ar krāšņu svētku koncertu, kura noslēgumā skanēja skolas himna trijās valodās.

   Vairāk kā skaidrs, ka iespēja vadīt mācību gada noslēguma pasākumu tika piešķirta viskošākajiem un jautrākajiem vecākiem no Jautro un atjautīgo kluba - Sergejam un Ernai Jančevskiem.

Aleksejs GONČAROVS

Asambleja 2015


Comments