...‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Vecmāmiņu svētki

Publicēja 2016. gada 28. febr. 23:26Varaviksne Skola   [ atjaunināts 2016. gada 24. marts 03:00 ]
   Bērniem ir tāds joks, kas apceļojis visus sociālos tīklos, – ja kaut ko neļauj mamma vai tētis, tad var mēģināt prasīt vecmāmiņai. Man laikam piekritīs visas mammas, ka tas nav nekāds joks, bet īsta patiesība! Pie kā bērni skrien sūdzēties par mammu, kad viņa neļauj apēst kārtējo konfekti? Kurš atdos pēdējo centu no maka, ja mazbērniņš žēlīgām ačtelēm prasa nopirkt jaunu rotaļlietu, pat tad, ja zina, ka tā pēc pāris dienām vāļāsies kastē ar vēl dažiem desmitiem tādu pašu apnikušu leļļu un mašīnu? Protams, ka tā ir vecmāmiņa!
   Kāpēc tas tā ir? Vispareizāko un skaidrāko izskaidrojumu uz šo jautājumu sniedza Vecmāmiņu svētku vadītāji. Šie svētki tika organizēti “Varavīksnes” skolā pagājušajā piektdienā. “Tas ir tāpēc, ka vecmāmiņa ir mammas mamma, tas ir, mamma kvadrātā, tāpēc arī sava bērna bērnu (jeb bērnu kvadrātā) divtik stipri!”
   Šajā svētku dienā skolas aktu zālē pulcējās sākumskolas klašu audzēkņu vecmāmiņas un vectētiņi. Mazdēli un mazmeitas viņus priecēja ar sirsnīgiem dzejoļiem, aizrautīgām dziesmām, jautrām dejām un siltiem skatieniem. Pateicības vārdi un atzīšanās par savām jūtām – tas viss tika veltīts mīļajām vecmāmiņām un dārgajiem vectētiņiem! 

Vecmāmiņu svētki


Natālija ZDANOVSKA

Comments