Jaunumi‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Vidusskolēnu forums “Divas dienas bez interneta”

Publicēja 2018. gada 6. sept. 04:21Varaviksne Skola
   Krāslavas Varavīksnes vidusskola ir bagāta ar tradīcijām. Šis mācību gads sākās ar vienu no tām: 3. un 4. septembrī mūsu skolas vidusskolēni devās uz Kaplavu, lai īstenotu projektu – “Vidusskolēnu forums “Divas dienas bez interneta””, kopā ar skolēniem forumā piedalījās klašu audzinātājas (Marianna Rukmane, Irēna Bovtramoviča, Rita Čerņenko), skolēnu pašpārvaldes koordinatore Irēna Gončarova, dažādu foruma nodarbību organizētāji Andrejs Jakubovskis, Anžela Semjonova, Ivans Lukša, skolas psiholoģe Ija Karole, šaušanas nodarbību vadīja ložu šaušanas treneris Sergejs Šveds, bija tikšanās ar Krāslavas lepnumu – olimpisko spēļu uzvarētāju – Dmitriju Silovu. Mūsu darbu atbalstīja skolas direktores vietniece ārpusstundu darbā Jeva Bojarčuka, saimnieciskā darba vadītājs Igors Markušenoks un Krāslavas novada pašvaldības jauniešu projektu koordinatore Julianna Moisejenkova.
   Vidusskolēniem bija iespēja piedalīties daudzveidīgās nodarbēs un izmēģināt sevi dažādās lomās, piemēram, Kaplavas iepazīšana un videofilmu uzņemšana, selfijs ar klasi, trīs dažādas sporta nodarbības, saruna ar psiholoģi un D.Silovu, dziesmu dziedāšana un dejas. 10.klases skolēni tika iesvētīti vidusskolēnu kārtā, un, protams, pats galvenais – tika vēlēts jaunais skolas parlaments. Foruma laikā tika padarīts viss ieplānotais, mērķi – sasniegti.
   Foruma gaisotne bija mierīga, priecīga, sirsnīga, darbīga.
   Izsakām pateicību Krāslavas novada pašvaldībai par finansējuma piešķiršanu projekta īstenošanai un Kaplavas pagasta valdei par tīru, mājīgu telpu atvēlēšanu projekta norisei. 

YouTube videoOrganizatori (12.a klase)
Comments