Jaunumi‎ > ‎Ziņas‎ > ‎

Vīru spēles

Publicēja 2017. gada 15. nov. 23:42Varaviksne Skola
   9. novembrī, Lāčplēša dienas priekšvakarā, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 12. a klases skolēni organizēja aizraujošās „Vīru spēles” 5.-8. klasēm. No sākuma mēs apspriedām visus organizatoriskos jautājumus un sadalījāmies divās grupās, lai produktīvāk izmantotu laiku. Mums palīdzēja jaunsargu instruktors Ēriks Daņiļevičs, tāpēc, veiksmīgi izmantojot radošo domāšanu un darba pieredzi, izstrādājam interesantu un izzinošu aktivitāti.
   Trešajā stundā „Vīru spēlēs” tika iesaistīti zēni no 5.-6. klasēm, bet sestajā stundā – no 7.-8. klasēm. Lai pārbaudītu viņu izturību, ātrumu, izveicību, trāpīgumu, rīkojām stafetes un piedāvājām vingrinājumus ar bumbām, lecamauklu un konusiem. Kopā bija 5 stafetes, kurās klašu grupas parādīja savu saliedētību, ātrumu un prasmi darboties komandā. Pēdējais uzdevums bija visgrūtākais un bija paredzēts visiem, šis vingrinājums pārbaudīja izturību. Par sportiskāko tika atzīts Daniils Pantelejenko.
   Savus klasesbiedrus atnāca atbalstīt arī meitenes un skolotāji, kas nodrošināja īpašu „Vīru spēļu” atmosfēru un veicināja sacensību garu. Protams, visi dalībnieki saņēma saldas balvas un pateicības par piedalīšanos pasākumā. Liels paldies Ērikam Daņiļevičam par organizatorisko palīdzību un atbalstu!
   Sestajā stundā 7.-8. klašu zēni izpildīja individuālos uzdevumus. Atnāca ļoti daudz dalībnieku. Bija sagatavoti seši pārbaudījumi, un zēni varēja izmēģināt savus spēkus un parādīt savas stiprās puses. Skolēni lēca, skrēja, viņiem vajadzēja pievilkties. Visi saņēma saldas balvas, bet labākie - diplomus. Nominācijā „Ātrākais” uzvarēja Dmitrijs Berestņevs, „Stiprākais” - Daniels Matjuks, „Spēcīgākais” - Svjatoslavs Avotiņš un „Labākais lēcējs” - Edgars Kazakevičs.
   Liels paldies Latvijas Sarkanajam Krustam par balvām! 

YouTube videoIlona Cimoško, 12. a klases skolniece
Comments